حواله پوند به انگلیس
ارسال پوند به سرزمین دوک ها و پرنس ها

بهترین قیمت حواله پوند انگلیس - 2 اردیبهشت 1403
قیمت حواله پوند انگلیس نرخ خرید نرخ فروش
قیمت حواله پوند به انگلیس (به تومان)
توجه: نرخ حواله پوند به انگلستان، برای حجم معامله بالا، به شرح فوق می باشد. اگر حجم معامله بالا نیست، قيمت حواله پوند را از واتس اپ یا تلگرام پشتیبانی سوال بفرمایید.
نرخ حواله پوند به انگلستان

با توجه به مهاجرت دانشجویی و کاری بسیاری از هموطنان‌مان به بریتانیا، حجم حواله پوند به انگلستان به خصوص از سمت خانواده ها برای فرزندان در حال تحصیل‌شان در این کشور افزایش یافته است. بطوری که بیش از 80 درصد از حجم حواله پوند به انگلیس در شرکت ترکیه فور اور به حواله های ویژه دانشجویان اختصاص یافته است.
حواله پوند را همانند یک کارت به کارت، ساده نموده ایم. آماده شروع هستید؟
از شما دعوت می کنیم تا در ادامه همین صفحه به فرآیند حواله پوند به بریتانیا توجه نمایید.

استعلام قيمت حواله پوند در تلگرام استعلام قیمت حواله پوند امروز در واتساپ

استعلام قیمت حواله پوند انگلیس

برای دریافت نرخ لحظه ای با توجه به حجم معامله، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تماس فوری از طریق تلگرام
تماس فوری از طریق واتساپ
تماس فوری 05342406499

فرآیند انجام حواله پوند انگلیس

فرآیند انجام حواله پوند انگلیس

تصور کنید که قصد دارید تا برای فرزندتان که در انگلستان زندگی می کند، حواله پوند انجام دهید و در شرایط اضطرار و استرس قرار دارید.
اگر بدانید که ترکیه فور اور به عنوان بهترین صرافی ایرانی در ترکیه قادر است تا با بهترین قيمت حواله پوند و در کمتر از چند ساعت پس از واریز ریالی شما، پوند حواله را به حساب فرزندتان واریز کند، چه حسی خواهید داشت؟
دیگر مراجعه به بازار و مواجهه با صرافی های متعدد و انتظار چند روزه برای حواله پوند به انگلیس و پرداخت کارمزدهای گزاف به پایان رسیده است. کلیه فرآیند انجام حواله پوند انگلیس در کمتر از چند دقیقه انجام شده و پوند حواله نیز در کمتر از چند ساعت سر حساب خواهد نشست.
برای حواله پوند به انگلستان بایستی مراحل زیر را انجام دهید:

  1. ابتدا از همکاران ما نرخ حواله پوند امروز را دریافت خواهید کرد.
  2. سپس معادل وجه موردنظر و کازمرد آن را به حساب ریالی موسسه یا حساب ارزی در صورت تمایل پرداخت خواهید نمود.
  3. با ارسال مشخصات حساب فرد موردنظر در بریتانیا، حواله پوند در کمتر از چند ساعت انجام می گردد.


با کارمزد پایین تر از قیمت پوند صرافی لندن: دیگر چه می خواهید؟

قیمت پوند صرافی لندن

در صرافی لندن قیمت پوند مطابق با قیمت حواله محاسبه می گردد. پس از اضافه شدن میزان کارمزد به پوند حواله، تعرفه ارسال پول به بریتانیا بالاتر خواهد بود.
اما پوند حواله چیست؟
معمولا قیمت هر ارزی من جمله پوند بصورت حواله، از قیمت همان ارز در حالت عادی در بازار گران تر است. همین امر موجب می شود که حواله پوند نیز، نرخ این ارز از میزان واقعی در کف بازار بیشتر محاسبه شده و کامزد نیز به آن اضافه می گردد. این مطلب دلیل بالابودن قیمت پوند صرافی لندن است. ما در ترکیه فور اور، پوند را با نرخ عادی بازار در استانبول محاسبه کرده و از محاسبه آن بصورت نرخ حواله خودداری می نماییم. از این رو تنها کازمرد ارسال حواله را پرداخت خواهید کرد. بنابراین می توانید انتقال وجه را با مناسب ترین نرخ حواله پوند امروز انجام دهید.حواله پوند به بریتانیا: کدام بانک و چه میزان کارمزد؟

در حال حاضر انتقال ارز کشور انگلستان به کلیه بانک های این کشور انجام می گردد. لذا برای حواله به بریتانیا، کلیه بانک‌ها و موسسات مالی این کشور را پشتیبانی می نماییم و در این فرآیند، حواله پوند انگلیس در کمتر از چند ساعت سر حساب خواهد نشست.
درباره میزان کازمرد حواله پوند به انگلیس، این نرخ بستگی به حجم حواله دارد که می تواند از 3 تا 7 درصد متغیر باشد.حواله پوند ویژه ساکنین غرب استانبول: خداحافظی با کارمزدهای نجومی بانکی و دفاتر انتقال وجه بین المللی

اگر ساکن شهر زیبای استانبول و به خصوص غرب آن هستید، می توانید درخواست حواله پوند به انگلستان را بصورت حضوری نیز ارائه دهید.
بنابراین اگر پوند یا معادل ارزی موردنظر خود را بصورت نقدی نیز دارید، تنها کارمزد انجام حواله را پرداخت خواهید کرد و اساساً نیازی به پرداخت ریالی ندارید.
این خدمت برای هموطنان گرامی به ویژه در مناطق اسنیورت، باهچه شهیر، آوجیلار، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه و غیره بسیار مقرون به صرفه است. کافیست برای انجام حواله با کارشناسان ما در بخش حواله پوند ترکیه فور اور تماس بگیرید.انواع حواله ارزی در ترکیه فور اور
حواله لیر به ترکیه
حواله یورو به اروپا
حواله یورو به ایتالیا
حواله یورو به آلمانارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.