حواله ارزی به تایلند

حواله بات به تایلند، کشور آرزوها
آرزوی شما را محقق کردیم: حواله بات با پرداخت ریالی و غیرریالی

چه چیزی لذت بخش تر از اینکه در صف ورودی کاخ بزرگ بانکوک، از طریق اینترنت بانک ایرانی یا غیرایرانی، پرداختی خود را انجام دهید و تا پیش از اینکه به ورودی کاخ برسید، حواله بات به حساب شما در تایلند نشسته باشد.
حواله ارزی به تایلند، فراتر از تصور!
فرآیند انجام حواله بات به تایلند، در ترکیه فور اور در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین نرخ کارمزد صورت می پذیرد. برای آشنایی با روند حواله به تایلند، از شما دعوت می کنیم که توضیحات همین صفحه توجه بفرمایید.

استعلام قيمت بات تایلند در تلگرام استعلام قیمت حواله بات تایلند در واتساپ


استعلام قیمت حواله بات تایلند

برای دریافت نرخ لحظه ای با توجه به حجم معامله، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تماس فوری از طریق تلگرام
تماس فوری از طریق واتساپ
تماس فوری 05342406499

روش انجام حواله بات تایلند

انجام حواله بات تایلند

شاید برای فردی که سال هاست تا از روش های مختلف اقدام به انتقال پول از ایران به تایلند می کند، انجام حواله بات در کمتر از چند ساعت و با کمترین کارمزد ممکن، غیرقابل باور باشد. نکته این است که در روال معمول برای انجام حواله ارزی به کشورهای آسیای شرقی با چندین واسطه و صراف روبرو بودیم که عموماً از دبی و با کارمزدهای فراوان صورت می گرفت. اما ترکیه فور اور با حذف کلیه صرافی های واسطه در حواله به تایلند، مستقیماً و بدون هیچ فرآیند پیچیده و چندمرحله ای، میزان بات مدنظر شما را انتقال می دهد. فرآیند انتقال پول به تایلند به شرح زیر است:

  1. ابتدا از همکاران ما نرخ حواله بات امروز را دریافت خواهید کرد.
  2. سپس معادل وجه موردنظر و کازمرد آن را به حساب ریالی موسسه یا حساب ارزی در صورت تمایل پرداخت خواهید نمود.
  3. با ارسال مشخصات حساب فرد موردنظر در تایلند، حواله بات در کمتر از چند ساعت انجام می گردد.


حواله بات به تایلند: تنوع ارسال به بانک های مختلف و حداقل کارمزد

با توجه به قرارداهای مالی منعقدشده میان ترکیه فور اور و سیستم مالی در تایلند، در حال حاضر انتقال بات به کلیه بانکهای تایلند صورت می پذیرد و برای انتقال پول به تایلند، کافیست تا شماره و مشخصات حساب مقصد را داشته باشید.
کارمزد حواله بات به تایلند، این نرخ بستگی به حجم بات مدنظر بستگی دارد که می تواند از 3 تا 7 درصد متغیر باشد.حواله بات به تایلند ویژه ساکنین غرب استانبول: خداحافظی با مراجعه بی نتیجه به صرافی های متعدد

خدمت حواله بات به تایلند برای ساکنین شهر زیبای استانبول به خصوص هموطنان گرامی در غرب این شهر در مناطق اسنیورت، باهچه شهیر، آوجیلار، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه و غیره بسیار مقرون به صرفه است. بنابراین اگر قصد دارید تا حواله بات به تایلند را توسط ترکیه فور اور انجام دهید، کافیست با کارشناسان ما در بخش حواله بات ترکیه فور اور تماس بگیرید.انواع حواله ارزی در ترکیه فور اور
حواله لیر به ترکیه
حواله رینگیت به مالزی
حواله یورو به اروپاارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.