خرید بیمه اقامت کشور ترکیه

خرید بیمه اقامت ترکیه
70 درصد تخفیف خرید بیمه اقامت!

در جستجوی بهترین تخفیف بیمه سلامت ترکیه هستید؟ با مشاوره رایگان و ارائه خدمت خرید بیمه سلامت ترکیه با 70 درصد تخفیف ، تجربه‌ای آسان و بی‌دردسر را در تهیه بیمه اقامت ترکیه برایتان فراهم می‌کنیم. نوع بیمه اقامت در کشور ترکیه دارای نکات قانونی است که عدم توجه به آن ها می تواند منجر به رد درخواست اقامت شود. از همین رو، تیم متخصص ما با توجه به نیازهای شما، بهترین بیمه‌ سلامت را ارائه نموده و با هزینه بیمه اقامت ترکیه را تا کمترین حد ممکن کاهش می‌دهد.‎‌

جهت شنیدن توضیحات راهنما، لطفاً فایل صوتی فوق را اجرا کنید
لیست قیمت بیمه خرید بیمه اقامت ترکیه


هزینه بیمه سلامت ترکیه - آپدیت 2 اردیبهشت 1403

هزینه بیمه در ترکیه با توجه به مدت اقامت و سن فرد متقاضی تعیین می گردد. در جدول روبرو، قیمت بیمه در ترکیه در سال 2024 آمده است: هزینه بیمه در ترکیه با توجه به مدت اقامت و سن فرد متقاضی تعیین می گردد. در جدول روبرو، قیمت بیمه در ترکیه در سال 2024 آمده است: هزینه بیمه در ترکیه با توجه به مدت اقامت و سن فرد متقاضی تعیین می گردد. در جدول روبرو، قیمت بیمه در ترکیه در سال 2024 آمده است:

سن متقاضی یکساله دوساله (مجموع هزینه سال اول و سال دوم)
0-15 سال 1000 لیر 2400 لیر
16-25 سال 750 لیر 1550 لیر
26-35 سال 820 لیر 1600 لیر
36-45 سال 1050 لیر 2200 لیر
46-55 سال 1200 لیر 2400 لیر
56-60 سال 1450 لیر 3200 لیر
61-65 سال 1900 لیر 4300 لیر
66-69 سال 2950 لیر 6650 لیر


مراحل تهیه بیمه درمانی در ترکیه ویژه متقاضیان اقامت

مشاوره رایگان در پشتیبانی 24 ساعته واتس اپ یا تلگرام و استعلام قیمت

اعلام مدت زمان بیمه موردنظر و سن افراد متقاضی بصورت دقیق

صدور و ارسال PDF بیمه اقامتی با قابلیت استعلام آنلاین از وزارت بهداشت ترکیه

پرداخت هزینه

سفارش بیمه اقامت ترکیه به صورت پس پرداختشما می‌توانید برای تهیه بیمه مهاجرتی، با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید و سپس بسته به نیاز خود، خرید بیمه اقامتی خود را با بالاترین تخفیف، انجام دهید.

تماس فوری از طریق تلگرام
تماس فوری از طریق واتساپ
تماس فوری 05342406499

بیمه سلامت در ترکیه؛ مدرک اجباری برای کلیه متقاضیان اقامت

در زمان خرید بیمه سلامت ترکیه، توجه به سه نکته ضروری است:

 • اگر قصد اقامت در کشور ترکیه را دارید، داشتن بیمه درمانی اجباری است.
 • بیمه اقامت ترکیه برای افراد زیر 18 سال و بالای 65 سال اختیاری است.
 • بایستی پیش از دریافت نوبت برای مصاحبه اداره مهاجرت ترکیه ، بیمه اقامتی خود را تهیه کرده باشید.


مهم‌ترین انواع بیمه اقامت ترکیه به شرح زیر است:

بیمه اقامت در ترکیه از طریق خرید ملک
(اقامت ملکی)

برای خرید بیمه اقامت ملکی ویژه اقامت تاشینماز به راهنمای این بخش مراجعه بفرمایید.

راهنمای خرید بیمه اقامت ملکی در ترکیه

بیمه اقامت در ترکیه از طریق اجاره ملک
(اقامت توریستی)

برای خرید بیمه اقامت توریستی می توانید به راهنمای این بخش مراجعه نمایید.

راهنمای خرید بیمه اقامت توریستی در ترکیه

بیمه اقامت در ترکیه از طریق پذیرش دانشجویی
(اقامت دانشجویی)

برای خرید بیمه اقامت دانشجویی در کشور ترکیه، می توانید به بخش مربوطه مراجعه نمایید.

راهنمای خرید بیمه اقامت دانشجویی در ترکیه


بهترین بیمه اقامت در کشور ترکیه

بهترین بیمه درمانی در ترکیه؟
اطلاعاتی که در مورد بیمه ترکیه نمی دانید

فرض کنید که از بهترین بیمه‌های ترکیه استفاده می‌کنید. اما وقتی نحوه استفاده از آن را ندانید، مزیت خود را از دست می‌دهید. خوب است بدانید که بهترین بیمه سلامت برای هر فردی با فرد دیگر کاملاً متفاوت است و صرفاً به شرکت ارائه دهنده بیمه بستگی ندارد.
برای درک بهتر این موضوع ، مثالی ارائه می‌کنیم که به واسطه تجربه در زندگی در کشور ترکیه بدست آمده است:

فردی در شهر استانبول زندگی می‌کند و بیمه خود را قبلاً از یکی از شرکتهای خصوصی ارائه دهنده بیمه سلامت ترکیه تهیه کرده است. طبیعتاً هر شرکت بیمه، طرفِ قرارداد بیمارستان‌ها و داروخانه‌های مشخصی است. اما بیمارستان‌ها و یا داروخانه‌های طرف قرارداد شرکت بیمه وی، به محل زندگی او دور هستند.
طبیعتاً زمانی که او اقدام به خرید بیمه درمانی نموده است، به نزدیک بودن مراکز تحت پوشش شرکت موردنظر دقت نکرده است.
اما در صورت انتخاب شرکت دیگری در زمان خرید بیمه اقامتی، می‌توانست از خدمات شرکت بیمه، در بیمارستانها و داروخانه‌های نزدیک محل زندگی‌اش نیز بهره مند شود! چرا که شرکت دیگر، با بیمارستان و داروخانه نزدیک منزل او قرارداد دارند.

هزینه حمل و نقل و زمان سفر برای تردد در شهری مانند استانبول بالاست. بنابراین فرد بیمه شونده در اکثر موارد و به خصوص در شرایط اضطراری قید استفاده از بیمه اقامت خود در شهر استانبول را می زند و از نزدیک‌ترین مراکز درمانی خدمت دریافت می‌کند.

بنابراین بهترین بیمه سلامت در ترکیه، برای هر فردی متفاوت است. با توجه به این نکته که درصد پوشش شرکتهای بیمه عمدتاً بسیار نزدیک به یکدیگر است، از این رو فاکتور تعیین کننده در انتخاب بهترین بیمه درمانی در ترکیه، مسافت است نه شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه درمانی. این اطلاعات، مگر با زندگی در کشور ترکیه و کسب تجربه بدست نمی‌آید.بالاترین تخفیف بیمه اقامت ترکیه

بالاترین تخفیف هزینه بیمه اقامت ترکیه را داریم؛

چرا که نمایندگی بیمه اقامتی هستیم!

با توجه به تعرفه بیمه درمانی ترکیه که توسط سایر اشخاص و شرکتها دریافت می شود، قیمت بیمه سلامت ترکیه که در شرکت ما ارائه می شود، عجیب بنظر می رسد. اما دلیل پایین بودن هزینه و امکان ارائه تخفیف 70 درصدی، اخذ نمایندگی بیمه توریستی ترکیه از شرکتهای معتبر بیمه خصوصی در این کشور می باشد.

بنابراین نرخ های اعلام شده از سوی شرکت ما، کف قیمت موجود می باشد.

خرید بیمه اقامت دانشجویی ترکیه

راهنمای جامع بیمه دانشجویی در ترکیه؛
آیا تفاوتی میان بیمه دانشجویی و بیمه سایر روشهای اقامتی وجود دارد؟

بیمه دانشجویی در ترکیه هیچ بیمه خاص و متفاوتی نسبت به آنچه که سایر افراد برای اقامت در ترکیه تهیه می‌کنند، نیست! حتی هزینه‌ای که افراد متقاضی اقامت ملکی یا اقامت از طریق اجاره برای بیمه خود پرداخت می‌کنند، با هزینه بیمه دانشجویی ترکیه، تفاوتی ندارد.
از آن جایی که کلیه افراد متقاضی اقامت، بایستی از بیمه درمانی متناسب با نوع اقامت خود برخوردار باشند، به این بیمه، اصطلاحاً بیمه اقامت دانشجویی ترکیه گفته می‌شود اما از لحاظ ماهیت و کیفیت، هیچ امتیاز یا محدودیت خاصی نسبت به سایر بیمه‌ها ندارد.
تمدید بیمه دانشجویی ترکیه به مدت زمان اقامت در این کشور و در واقع نامه دانشگاه بستگی دارد. بنابراین با توجه به مدت زمان مجوز تحصیلی خود، می‌توانید نسبت به درخواست بیمه یکساله و یا بیمه دوساله دانشجویی ترکیه اقدام نمایید.

کیم لیک

به منظور استعلام قیمت و خرید بیمه ویژه اقامت دانشجویی، با همکاران ما در تماس باشید.

سفارش بیمه اقامت دانشجویی

از آنجایی که اکثر دانشگاه‌های معتبر کشور ترکیه در شهرهای استانبول، آنکارا، ازمیر و آنتالیا وجود دارند، لذا درخواست بیمه دانشجویی در شهرهای مذکور رایج‌تر از سایر نقاط ترکیه می‌باشد.
اما در هر شهر و دانشگاهی از کشور ترکیه که در حال تحصیل هستید، بیمه درمانی دانشجویی ترکیه را با قابلیت استعلام از سامانه آنلاین وزارت بهداشت ترکیه، با تخفیف دانشجویی ارائه می‌نماییم.


بیمه اقامت ملکی ترکیه؛ چرا پیشنهاد ما بیمه دوساله است؟

خدمات بیمه اقامت ملکی ترکیه با سایر انواع بیمه تفاوتی ندارد. اما صاحبان ملک در کشور ترکیه از مزیتی نسبت به سایرین برخوردار هستند، که احتمالاً از آن باخبر نیستند. اداره مهاجرت بر اساس یافته‌های ما از پرونده‌های مشتریان گرامی، معمولاً با اقامت دوساله از طریق خرید ملک موافقت می‌کند. دلیل بدیهی این مسئله می‌تواند این نکته باشد که تشخیص این اداره اینست که فرد خریدار ملک، سرمایه خود را به این کشور آورده و احتمالاً هدفی جز زندگی در این کشور ندارد و در پی سودجویی از تسهیلات کشور نیست.
در واقع به علت اینکه برخی از اقامت‌های توریستی و دانشجویی می‌توانند با هدف سودجویی و سوری باشند، این ظن در مورد اقامت از طریق خرید ملک منتفی بنظر می‌رسد.
بنابراین با توجه به احتمال قوی تأیید شدن این نوع از درخواست مهاجرت، بیمه اقامت ملکی ترکیه بصورت دوساله پیشنهاد می‌شود. دقت کنید ما در مورد یک شرایط نرمال و عادی صحبت می‌کنیم و اگر یک ملک خریداری شده قابلیت اخذ اقامت نداشته باشد، درخواست اقامت یکساله نیز کار عقلانی نخواهد بود!

به منظور استعلام قیمت و خرید بیمه ویژه اقامت ملکی، با همکاران ما در تماس باشید.

سفارش بیمه اقامت ملکی

بیمه اقامت توریستی ترکیه؛ بدون مشاوره ریسک نکنید!

خرید بیمه اقامت توریستی ترکیه، پرداخت حق خاک و کارت اقامت در این کشور، مهم‌ترین هزینه‌هایی هستند که برای مهاجرت بایستی بپردازید. اگر به صرفه جویی در هزینه‌ها اهمیت می‌دهید یا بایستی برای یک خانواده، بیمه توریستی ترکیه را تهیه کنید، پیشنهاد می‌کنیم که با ما همراه باشید.
نکته مهم در تهیه بیمه جهت دریافت اقامت توریستی ترکیه اینست که شرکت ارائه دهنده بیمه بایستی در لیست شرکتهای مورد تأیید اداره مهاجرت باشد. در بخش مهم‌ترین شرکتهای خصوصی ارائه دهنده بیمه اقامت ترکیه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم که مطالعه آن می‌تواند مفید فایده باشد.

اما خدمات اخذ بیمه توریستی ترکیه با تهیه بیمه برای اقامت ملکی یا اقامت دانشجویی هیچ تفاوتی ندارد. همچنین کلیه شرایط و ضوابط برای تمدید بیمه توریستی ترکیه یا فروش بیمه برای مرتبه اول کاملاً یکسان است.

به منظور استعلام قیمت و خرید بیمه ویژه اقامت توریستی، با همکاران ما در تماس باشید.

سفارش بیمه اقامت توریستی

اما با توجه به ماهیت اقامت توریستی و امکان تردد بیشتر بین ترکیه و ایران، بسیاری از مشتریان در زمان درخواست بیمه اقامت ترکیه، در ایران حضور دارند. اما جای نگرانی وجود ندارد چرا که کارشناسان ما خرید بیمه توریستی ترکیه از ایران را نیز میسر کرده‌اند و شما می‌توانید بالاترین تخفیف بیمه توریستی ترکیه را از ما دریافت کنید.

مشاوره خرید بیمه اقامت در ترکیه

لیست بیمه‌های خصوصی ترکیه: بیمه آنکارا و بیمه دمیر در صدر بهترین‌ها

برای اقامت در کشور ترکیه، بایستی از یکی از شرکت‌های خصوصی، بیمه سلامت را تهیه نمود. اما اگر قصد تهیه این بیمه را بصورت مستقیم از شرکتهای بیمه دارید، بایستی بگوییم که پول خود را هدر داده‌اید!
به علت شرایط رقابتی، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بیمه درمانی در ترکیه، به کارگزاران خود نمایندگی فروش بیمه سلامت ترکیه را اعطا می‌کنند و به همین دلیل است که شرکت ما به عنوان نمایندگی بیمه توریستی ترکیه می‌تواند درخواست شما را با سرعت بالاتر و هزینه پایین‌تری انجام دهد.
پیشنهاد ما برای خرید سیگورتا اقامتی ترکیه، شرکت بیمه آنکارا و بیمه دمیر می‌باشد. دقت کنید که کلیه شرکتهای مورد تأیید اداره مهاجرت از بیمه‌های معتبر برای اقامت ترکیه و سطح پوشش و تعهدات آن‌ها با یکدیگر تفاوتی ندارد. اما همانطور که پیش‌تر مطرح شد، تعدد و گستردگی مراکز درمانی و دارویی طرف قرارداد با این بیمه‌هاست که آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند.
در ادامه، لیست شرکتهای برتر بیمه اقامت ترکیه آمده است:

 • بیمه آنکارا سیگورتا (گرفتن بیمه آنکارا مقرون به صرفه بوده و پیشنهاد می‌شود).
 • بیمه دمیر ترکیه (گستردگی مراکز تحت پوشش این بیمه، آن را در لیست جذاب‌ترین شرکتهای خصوصی قرار داده است).
 • بیمه نپتون سیگورتا
 • بیمه گروپاما (بیمه اعتماد سابق)
 • بیمه سمپو (بیمه فیبا سابق)
 • بیمه آرکس

بیمه یکساله و دوساله ترکیه: برای هر فرد و خانواده‌ای مناسب نیست

اگر برای وجهی که برای خرید بیمه اقامت ترکیه خود پرداخت می‌کنید، ارزش قائل هستید، هرگز بدون مشاوره از بیمه یکساله ترکیه و یا بیمه دوساله استفاده نکنید. دلیل این امر به قوانین جدید و سخت گیری‌های اداره مهاجرت باز می‌گردد.
در سالهای گذشته افرادی که از طریق اجاره ملک نیز درخواست اقامت دوساله به اداره مهاجرت ارائه می‌نمودند، بابت هر دوسال پذیرفته می‌شدند. اما از سال 2022 و به خصوص اوایل سال 2023، اداره مهاجرت اکثر درخواستهای اقامت از طریق اجاره ملک را رد می‌نماید.
به عبارت دیگر اگر برای بار اول درخواست اقامت از طریق اجاره ملک دارید، احتمال ریجکتی شما بالا خواهد بود.
اما اگر قصد تمدید کیملیک خود را دارید، سخت گیری کمتری لحاظ می‌شود و در صورت رعایت قوانین مربوط به ثبت آدرس محل سکونت، اقامت شما تمدید می‌شود. اما بعید است که تمدید اقامت توریستی بصورت دوساله از سمت اداره مهاجرت تأیید گردد و قاعدتاً تمدید اقامت توریستی و همچنین خرید بیمه توریستی هم بصورت یکساله خواهد بود.

خرید بیمه اقامت یکساله و دوساله در ترکیه

در صورتیکه با مفهوم کیملیک ترکیه آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌شود که مقاله همه چیز در مورد کیملیک ترکیه را مورد مطالعه قرار دهید.

بنابراین اگر احتمال می‌دهید که درخواست اقامت دوساله شما رد خواهد شد و تنها شانس تمدید یکساله آن را دارید، خرید بیمه یکساله ترکیه پیشنهاد می‌شود. چرا که اگر به هر دلیلی با درخواست اقامت سال دوم شما موافقت نشود، هزینه بیمه شما برای سال دوم، به شما باز نمی‌گردد. اما کماکان برای دو سال بیمه خواهید داشت.
بنابراین می‌توانید از همین بیمه نامه در تمدید کیملیک خود برای سال بعد نیز استفاده کنید که با توجه به افزایش قابل پیش بینی هزینه‌ها، کار غیرعقلانی نیست. مگر اینکه خودتان از برنامه ریزی زندگی خویش برای دوسال آینده اطمینان نداشته باشید.
با توجه به بررسی پرونده‌های مهاجرت در ترکیه، به نظر می‌رسد که اداره مهاجرت معمولاً با درخواست دوساله اقامت از طریق خرید ملک موافقت می‌کند. بنابراین؛

پیشنهاد می‌شود که در صورت درخواست اقامت از طریق خرید ملک، درخواست اقامت دو ساله و طبیعتاً بیمه دوساله داشته باشید.

تفاوت قیمت بیمه اقامت یکساله و دوساله ترکیه

هزینه بیمه یکساله و دوساله ترکیه

هزینه درمان در ترکیه به شکلی است که اگر تحت پوشش بیمه قرار بگیرید، می تواند بخش قابل توجهی از سبد هزینه های سلامت خانواده را جبران نماید. بنابراین با توجه به رشد قیمتهای بیمه های اقامتی، تعرفه دوساله می تواند مقرون به صرفه تر باشد؛ بشرط اینکه از تایید اقامت دوساله در ترکیه اطمینان داشته باشید.
پرداخت هزینه بیمه یکساله ترکیه برای افرادی که بصورت اقامت توریستی یا دانشجویی قصد اقامت در این کشور را دارند، پیشنهاد می شود چرا که احتمال تایید اقامت دوساله توریستی بسیار ضعیف است.
میانگین هزینه بیمه سلامت یک ساله ترکیه برای افراد خارجی از سال 2022 افزایش قابل ملاحظه ای داشته است. اما با این حال با ارائه تخفیف های ویژه بیمه یکساله و دوساله، به شما در کاهش هزینه های اقامتی ارائه خدمت می نماییم.
اما اگر قصد پرداخت هزینه بیمه دوساله ترکیه را دارید، پیشنهاد می شود که از این پکیج در کیس اقامت از طریق خرید ملک اقدام نمایید چرا که احتمال پذیرفته شدن درخواست در این شیوه بالاتر است و به این ترتیب می توانید هزینه اقامت دوساله ترکیه را نسبت به تمدید سال به سال پایین بیاورید.

مزایا و معایب پرداخت هزینه بیمه یکساله و دوساله ترکیه

هزینه بیمه یکساله:

هزینه پایین و با ریسک پایین در صورت ریجکت اقامت. پرداخت هزینه بیشتر برای سال بعدی به علت افزایش نرخ بیمه اقامتی.

هزینه بیمه دوساله:

هزینه بالاتر؛ اما به صرفه تر در صورت احتمال بالای پذیرش اقامت. از بین رفتن هزینه سال دوم در صورت پذیرش تنها یکسال اقامت.


بیمه اقامت مفید و کاربردی در کشور ترکیه

بیمه سلامت ترکیه و باور نادرست عمومی: یک بیمه بدردنخور!

شاید زیاد شنیده باشید که بیمه اقامتی در ترکیه یک بیمه درمانی ضعیف و اصطلاحاً بدردنخور است که فقط برای درخواست اقامت در این کشور کارایی دارد و در زمان نیاز به استفاده از یک بیمه خدمات درمانی در ترکیه، باید قید آن را بزنید!
پاسخ روشن است. اصلاً اینطور نیست! این نکته را حتی بسیاری از افراد مقیم در شهرهای مختلف ترکیه نیز نمی‌دانند. چرا که با مشاوره‌های نادرست از افراد فاقد آگاهی لازم، اقدام به خرید بیمه سلامت در ترکیه نموده‌اند و از جزئیات و میزان کارایی آن نیز بی خبرند.
خوب است بدانید که بیمه اقامت در ترکیه نه تنها در زمان ویزیت پزشک، بلکه در زمان بستری، عمل جراحی و حتی تهیه دارو با نسخه از داروخانه‌ها نیز کاربرد دارد. به خصوص از زمان افزایش قیمت بیمه‌های اقامتی ترکیه، کارایی این بیمه از نظر تعداد بیمارستان‌ها و همچنین خدمات تحت پوشش نیز بالاتر رفته است.

برای آشنایی با نحوه بهره مندی از خدمات پزشکی رایگان در ترکیه پیشنهاد می‌شود که مقاله پزشک خانواده در ترکیه را مورد مطالعه قرار دهید.

سقف هزینه های تحت پوشش بیمه

در اکثر بیمارستان ها و داروخانه هایی که با شرکت بیمه شما طرف قرارداد هستند، هزینه های درمان سرپایی، بستری و دارو بین 70 تا 100 پوشش داده می شود. در مورد مراکز درمانی خارج از قرارداد با شرکت بیمه شما، بایستی اطلاعات کافی را از پذیرش مراکز درمانی جویا شوید چرا که روش کار هر مرکز درمانی با دیگری متفاوت است.

خدمات بیمه سلامت ترکیه متناسب با ثبت راندوو اقامت

اگر هیچ اطلاعی از نکات تعیین کننده در پروسه تهیه بیمه اقامت ترکیه ندارید، برای ثبت راندوو یا اصطلاحاً دریافت وقت از اداره مهاجرت دست نگه دارید! بر خلاف تصور غالب افراد، پر کردن اطلاعات جهت دریافت وقت از اداره مهاجرت بسیار اهمیت دارد و هرگونه سهل انگاری یا ارائه اطلاعات نادرست چه بصورت عمدی و چه سهوی، می‌تواند ریجکت اقامت را به همراه داشته باشد.

اگر با جزئیات و حساسیتهای دریافت نوبت از اداره اقامت ترکیه و همچنین زبان ترکی استانبولی آشنایی ندارید، می توانید صفحه راندوو ترکیه را مشاهده کرده و گرفتن راندوو اقامت ترکیه خود را به ما بسپارید.

در این بخش به مهم‌ترین دلیل رد درخواست اقامت که با بیمه سلامت ترکیه مرتبط است، می‌پردازیم. به شما اطمینان می‌دهیم که در صورت دقت به نکات مطرح شده، هیچ نگرانی از بابت بیمه کیملیک ترکیه خود نخواهید داشت.
برای ثبت درخواست موفق جهت گرفتن نوبت از اداره مهاجرت ترکیه، رعایت نکات زیر ضروری است:

 1. بیمه درمانی راندوو ترکیه بصورت قانونی و معتبر، از الزامات درخواست نوبت از اداره مهاجرت است. لذا از بهره بردن از روش‌های غیرقانونی جهت دوز زدن بیمه اقامت راندوو ترکیه جدا بپرهیزید.
 2. خرید بیمه ترکیه با راندوو رایگان از جمله شعارهای تبلیغاتی است که برخی از شرکتهای ارائه دهنده بیمه مطرح می‌کنند. به یاد داشته باشید که فرایند دریافت نوبت از اداره مهاجرت یک کار کاملاً دقیق و حساس است و هرگونه خطا و یا درک نادرست از انتظارات اداره مهاجرت، می‌تواند منجر به رد درخواست شود . لذا با توجه به حاشیه سود ناچیز بیمه اقامت ترکیه، منطقی نیست که یک شرکت مهاجرتی، راندوو مشتری را به صورت رایگان انجام دهد مگر اینکه بدون توجه به جزئیات درخواست مشتریان، یک الگوی تکراری را برای همه انجام دهد.
 3. تاریخ و بازه زمانی شما برای درخواست اقامت در کشور ترکیه دقیقاً بایستی مطابق با تاریخ بیمه درمانی شما باشد. بنابراین، برای مثال اگر تاریخ بیمه درمانی راندوو ترکیه، برای دهم مارس 2024 لغایت دهم مارس 2025 می‌باشد، کارت اقامت شما نیز برای همین بازه زمانی معتبر خواهد بود. پس برای تعیین زمان اقامت خود در این کشور، تاریخ بیمه راندوو ترکیه ملاک عمل خواهد بود.
بیمه اقامت ترکیه همراه با ثبت رایگان راندوو اقامت ترکیه

البته اگر به هر دلیلی اداره مهاجرت با مدت زمان کمتری، از بازه زمانی موردنظر شما موافقت نماید، دلیل آن ارتباطی با مشکل در بیمه یا اصطلاحاً یابانجی سائلیک سیگورتاسی ندارد و نظر کارشناس پرونده اینگونه بوده است.

تمدیدی ها! شرکت بیمه خود را تغییر ندهید: مهم ترین نکته ای که 100% نمی دانید!

نکته بسیار مهم به خصوص برای افرادی که واقعاً از بیمه سلامت ترکیه استفاده می کنند، این است که در زمان تمدید بیمه اقامت ترکیه، نبایستی شرکت بیمه خود را تغییر دهند! برای مثال اگر شرکت بیمه سال قبل شما، بیمه آنکارا بوده، به منظور تمدید اقامت و بیمه نامه، بهتر است مجدداً همان بیمه آنکارا را انتخاب نمایید.
دلیل این امر مفهوم مدت انتظار (Bekleme süreleri) است. مدت انتظار به این مفهوم است که شما از زمان تهیه بیمه نامه، تا مدت زمان مشخصی از 6 تا حتی یکسال، قادر به استفاده از بیمه خود نیستید! بله درست متوجه شدید یعنی بیمه را تهیه کرده اید و بابت آن نیز هزینه پرداخت کرده اید اما بیمه شما، هزینه های درمانی را پوشش نمی دهد.
البته که این مطلب مشکلی برای اداره مهاجرت ایجاد نمی کند و از نظر اداره مهاجرت شما بیمه دارید و مشکلی از این بابت نیست. اما از نظر شرکت بیمه کننده، با وجود اینکه بیمه نامه معتبر دارید، نمی توانید از آن استفاده کنید. اما دلیل این مطلب نکته ای است که اکثر شرکتهای بیمه در سراسر جهان به آن استنناد می کنند. این چالش در ایران نیز وجود دارد.
برای مثال فردی را تصور کنید که دارای یک بیماری حاد و حتی نیازمند جراحی بوده و فاقد هرگونه بیمه است. این فرد برای استفاده از بیمه، خود را به مدت محدودی حتی یکسال بیمه می کند تا از مزایای بیمه بهره مند شود و بیماری خود را درمان کند و پس از بهبودی، دیگر اقدام به تمدید بیمه نمی نماید. در این حالت به تعبیر شرکت های بیمه، نوعی سوءاستفاده از بیمه نامه صورت می گیرد و تا مدت زمان مشخصی بسته به شرکت بیمه، فرد بیمه شونده قادر به استفاده از بیمه نامه خود نیست تا زمینه سوءاستفاده فراهم نشود.
برای مثال در ایران، شرکتهای بیمه قبل از صدور بیمه نامه اقدام به معاینه فرد می کنند تا از بیمار نبودن او اطمینان یابند. در کشور ترکیه و برای بیمه های خصوصی ویژه اخذ اقامت، فرآیند معاینه وجود ندارد و در عوض فرد بیمه شونده باید مدت انتظار را سپری کند تا بتواند از بیمه خود استفاده نماید.

به همین دلیل افراد متقاضی تمدید اقامت در ترکیه، بهتر است شرکت بیمه اقامتی سال قبل خود را تغییر ندهند؛

چون که زمانی که از شرکت قبلی، بیمه نامه جدید بگیرید، دیگر یک فرد جدید تلقی نمی شوید و به محض دریافت بیمه نامه قادر خواهید بود تا از آن استفاده کنید و نیازی به گذراندن دوره انتظار نیست چرا که مشتری قبلی شرکت بیمه هستید. اما اگر شرکت بیمه خود را تغییر دهید، شرکت جدید شما را یک مشتری جدید تلقی می کند که می خواهد از خدمات شرکت بیمه استفاده کند و گذراندن دوره انتظار ضروری است.
مدت انتظار در شرکتهای مختلف بیمه متفاوت است اما بطور معمول برای هزینه بستری، 9 ماه و برای هزینه سرپایی و دارو تا 6 ماه، مدت انتظار است. ضمن اینکه هزینه بیمه اقامت ترکیه هیچ ارتباطی به افزایش یا کاهش مدت زمان انتظار ندارد.

KVKK چیست؟ چالش عدم امکان استفاده از بیمه اقامت یا حل آن در کمتر از 5 دقیقه؟

قانون حفاظت از اطلاعات شخصی افراد حقیقی (KVKK) در کشور ترکیه پابرجاست. مطابق با این قانون در صورت تمایل سازمان ها نظیر بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی برای دریافت و پردازش اطلاعات مرتبط با سلامت شما، بایستی از شما رضایت دریافت کرده باشند. در بسیاری از فرایندهای خرید بیمه اقامتی، این بخش از قرارداد فروش بیمه یا اصطلاحاً تیک نخورده و یا توسط فرد خریدار بیمه درمانی، تایید نشده است.
بنابراین زمانی که به داروخانه یا بیمارستان مراجعه می کنید و درصدد استفاده از بیمه اقامت خود هستید، به شما اعلام می شود که به علت نقص اطلاعات مرتبط با KVKK قادر به استفاده از بیمه درمانی اقامتی خود نیستید!
باید چه کاری انجام داد؟
راهکار این است که با شرکت بیمه اقامت خود تماس بگیرید و از دپارتمان پشتیبانی بیمه بخواهید تا فرآیند KVKK را تایید نمایند. بدین صورت که یک پیامک از شرکت بیمه برای شما ارسال می شود و که حاوی لینک رضایت نامه KVKK است. در لینک دریافتی اطلاعات را پر کرده و تایید می نمایید. سپس KVKK شما تایید می گردد و از آن لحظه قادر به استفاده کامل از بیمه درمانی خود هستید. این فرآیند نهایتاً 5 دقیقه به طول می انجامد.

حل مشکل kvkk در بیمه درمانی اقامت
خدمات تحت پوشش بیمه اقامتی ترکیه؛ فراتر از میزان انتظار!

بیمه‌های درمانی برای افراد خارجی در ترکیه موارد زیر را تحت پوشش قرار می‌دهد:

 • درمان‌های سرپایی که ویزیت پزشک، دارو با نسخه، عکس برداری و اسکن، جراحی‌های محدود، توانبخشی و فیزیوتراپی و آزمایش خون را شامل می‌شود.
 • همچنین آزمایش خون و تزریق واکسن را می‌توانید از پزشک خانواده در کشور ترکیه بصورت رایگان درخواست کنید. (برای بیان ساده درخواستهای پزشکی، پیشنهاد می شود مقاله نحوه انتخاب پزشک خانواده ایرانی در استانبول می توانید مقاله مربوطه را مطالعه نمایید.)
 • عمل جراحی و بستری بیمارستان
 • امکان بهره مندی از خدمات ICU و CCU
 • امکان بهره مندی بیماران کلیوی جهت انجام دیالیز
 • امکان بهره مندی بیماران مبتلا به سرطان جهت انجام اموری نظیر پرتودرمانی
 • امکان بهره مندی بیماران قلبی از خدماتی نظیر آنژیوگرافی
 • امکان بهره مندی از خدمات اورژانس و اندام مصنوعی
خرید بیمه اقامت یکساله و دوساله در ترکیه

البته همانند ایران، امکان سوءاستفاده افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای، برای بهره مندی از این بیمه وجود ندارد. اما برای اطلاعات از موقعیت مکانی و شرایط بیمارستان‌های تحت پوشش بیمه اقامتی بایستی به وب سایت شرکت بیمه خود مراجعه نمایید تا با تعداد بیمارستان‌های تحت پوشش و همچنین داروخانه‌های طرف قرارداد که ترجیحاً به محل سکونت شما نزدیک باشند، آشنایی پیدا کنید.

مزایا و محدودیت‌های بیمه درمانی ترکیه برای افراد خارجی

همانطور که از نام بیمه درمانی اتباع خارجی برای دریافت اقامت ترکیه پیداست، هدف گذاری برای ارائه این پکیج درمانی، بیشتر بحث اقامت است. اما کشور ترکیه برای جلوگیری از بحران سازی در حوزه خدمات درمانی، خدمات درمانی رایگان و ارزانی را برای افراد خارجی فراهم کرده است و شما می توانید از بهترین بیمه ترکیه متناسب با نیاز خود استفاده کنید.
از همین رو می‌توان به استفاده از یک روند درمانی کم هزینه و مقرون به صرفه اشاره کرد.
از طرفی محدودیت‌های این بیمه برای اتباع خارجی، به سقف تعهد مالی باز می گردد و این میزان نسبت به بیمه‌های دولتی که مورد استفاده شهروندان ترک و افراد دارای اقامت کاری می‌باشد، محدودیت بیشتری دارد.

بیمه درمانی اتباع خارجی برای دریافت اقامت در شهرهای مختلف ترکیه امکان پذیر است.

برای خرید بیمه اقامتی و یا تمدید بیمه ترکیه، شهر محل سکونت شما هیچ تاثیری در انتخاب نوع و هزینه بیمه ندارد. بنابراین اگر در شهرهایی نظیر استانبول، آنکارا، ازمیر، آنتالیا و سایر شهرهای بزرگ ترکیه ساکن هستید، بیمه شما با افراد ساکن در شهری نظیر دنیزلی، هیچ تفاوتی نخواهد داشت.
برای اینکه هرگونه ابهامی از ذهن شما رفع کنیم، این نکته را هم ویژه ساکنین شهر زیبای استانبول مطرح می‌کنیم که بیمه درمانی ترکیه در بخش آسیایی با بخش اروپایی نیز هیچگونه تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت و زندگی شما در دو قاره مختلف نیز تفاوتی در نوع و هزینه بیمه شما نخواهد داشت.

بیمه اقامت ترکیه معتبر در کلیه شهرهای این کشور

در کیس های مهاجرتی، هر فردی بنا بر تجربه و شنیده‌های خود، اطلاعات متفاوت و بعضاً متناقضی را مطرح می‌کند. ممکن است دلیل وقوع ریجکتی درخواست اقامت برای یک فرد، بی توجهی به مسئله‌ای جز آن چیزی است که فرد موردنظر تصور می‌کند.
مشاوره بیمه اقامتی ترکیه از این نظر اهمیت دارد که تأثیر مستقیمی در رد درخواست اقامت دارد. برای مثال اداره مهاجرت ممکن است به دلایلی نظیر ارائه اطلاعات نادرست از سوی متقاضی، درخواست اقامت را رد نماید. یکی از این دلایل می‌تواند مربوط به خرید بیمه مهاجرتی ترکیه بدون مشاوره باشد.


روشهای پرداخت هزینه بیمه اقامت ترکیه
روشهای پرداخت هزینه بیمه اقامت ترکیه

هزینه بیمه سلامت ترکیه به صورت واریز به حساب انجام می پذیرد. مشتریان گرامی می توانند حق بیمه خود را از طریق ارزهای زیر واریز نمایند.

 • لیر ترکیه
 • دلار آمریکا
 • یورو
 • ریال ایران

در صورتی که دسترسی به پرداخت با لیر ترکیه را دارید، می توانید شماره حساب مربوطه را از پشتیبانی بخش بیمه سلامت ترکیه دریافت نمایید.


امکان حواله ارزی جهت پرداخت هزینه بیمه اقامت

مشتریان گرامی جهت تبدیل ارز موردنظر جهت خرید بیمه اقامت ترکیه ، میتوانند به دپارتمان ارزی ترکیه فور اور، به عنوان باسابقه ترین و بهترین صراف ایرانی در استانبول مراجعه نمایید.
با توجه به نوع ارزی که می خواهید حق بیمه خود را با آن پرداخت می کنید، می توانید به دپارتمان مربوطه از صرافی ترکیه فور اور مراجعه نمایید:

 • حواله لیر ترکیه: شما می توانید با پرداخت ریالی، بهترین قیمت حواله لیر را از ما بخواهید.
 • تبدیل دلار به لیر: در صورتی که وجه شما به دلار می باشد، می توانید حق بیمه خود را ، با تبدیل به لیر پرداخت کنید. صرافی آنلاین ترکیه فور اور، مناسب ترین و نزدیک ترین قیمت دلار به لیر به بازار کاپالی چارشی را ارائه می نماید.
 • چنج یورو به لیر: اگر وجه شما به یورو می باشد، به سادگی می توانید با کارشناسان ما در بخش صرافی ارتباط برقرار کنید و مناسب ترین نرخ چنج یورو به لیر را دریافت نمایید.
 • حواله یورو از اروپا به ترکیه: اگر در زمان خرید بیمه اقامتی، خارج از خاک ترکیه هستید و امکان پرداخت لیری ندارید، می توانید وجه موردنظر را بصورت یورو نیز پرداخت کنید و از همکاران ما بهترین قیمت حواله یورو به ترکیه را دریافت نمایید.
 • حواله دلار به ترکیه: در صورتی که وجه شما بصورت دلار می باشد، می توانید با خدمات حواله دلار به ترکیه مناسب ترین نرخ ممکن را از همکاران ما دریافت نمایید و بیمه خود را خریداری کنید.

دقت بفرمایید که مبنای محاسبه مبلغ قیمت بیمه مهاجرتی ترکیه، لیر این کشور می باشد و در صورت تمایل به پرداخت از طریق سایر ارزهای فوق الذکر، بایستی معادل آن را پرداخت نمایید که توسط بخش ارزی ترکیه فور اور در واتس اپ یا تلگرام شرکت ، به عنوان صرافی آنلاین ترکیه محاسبه و اعلام می گردد.


امکان پرداخت قسطی هزینه بیمه اقامتی ترکیه

متاسفانه هیچ یک از شرکتهای خصوصی ارائه دهنده خدمات بیمه، حق بیمه ترکیه را بصورت قسطی از اتباع خارجی دریافت نمی کنند و بایستی بصورت یکجا و کامل پرداخت گردد. البته که این شرایط برای شهروندان کشور ترکیه و یا سایر افراد خارجی که موفق به کسب شهروندی این کشور شده اند، متفاوت است.


هزینه بیمه اقامت ترکیه
یک پاسخ صادقانه: آیا ابطال درخواست اقامت توریستی ترکیه منجر به بازگشت وجه بیمه خریداری شده می گردد؟

سوالی که بسیاری از مشتریان در زمان تهیه بیمه اقامت و به خصوص از نوع توریستی (اقامت از طریق اجاره) مطرح می کنند، این است که در صورت رد اقامت، آیا هزینه بیمه توریستی عودت داده می شود یا خیر.
واقعیت این است که برخی از شرکتهای بیمه این امکان را برای مشتری مهیا ساخته اند اما شرایط و بندهای موافقت با این درخواست بسیار خاص است. در واقع متقاضی بایستی به شرکت بیمه ثابت نماید که رد درخواست اقامت، به علت قصور متقاضی در ارائه مدارک کافی به اداره مهاجرت نبوده و ااین اداره بدون ادله درخواست وی را رد نموده است که عملاً کار بسیار دشواری است.
بنابراین پاسخ صادقانه این است که هزینه بیمه اقامت ترکیه در صورت ابطال درخواست از سوی اداره مهاجرت، به سختی و در شرایط خاص قابل عودت است و هیچ ضمانتی در این رابطه وجود ندارد.مطالب مرتبط در ترکیه فور اور
داورخانه ها در ترکیه
پزشک خانواده در ترکیه
راندوو اقامت ترکیه
بارداری در ترکیه


سؤالات متداول
اطلاعاتی که در مورد بیمه ترکیه نمی دانید
سوالات متداول در مورد خرید بیمه اقامت ترکیه
آیا بیمه اقامتی هزینه تهیه داروی با نسخه از داروخانه را پرداخت می‌کند؟
بله. با مراجعه به داروخانه‌های طرف قرارداد بیمه‌های سلامت ترکیه در محله و منطقه خود می‌توانید از بیمه استفاده کنید.
آیا بیمه اقامتی ترکیه، هزینه ویزیت پزشک، بستری در بیمارستان و انجام عمل جراحی را پوشش می‌دهد؟
بله. شرکت‌های بیمه برای اقامت ترکیه، معمولاً بین 70 تا 100 درصد هزینه‌های درمان سرپایی بستری و عمل جراحی و بین 70 تا 90 درصد هزینه دارو را پرداخت می‌کنند.
پرداخت هزینه بیمه اقامت ترکیه با چه ارزهایی ممکن است؟
لیر ترکیه، دلار آمریکا، یورو، ریال ایران
چه افرادی بایستی بیمه اقامت ترکیه را تهیه کنند؟
تهیه بیمه سلامت ترکیه برای افراد 18 – 65 سال جهت درخواست راندوو، اجباری است.
آیا امکان تغییر شرکت و تمدید بیمه کیملیک ترکیه با یک شرکت دیگر وجود دارد؟
بله. هیچ مشکلی بابت تغییر شرکت بیمه بعد از اتمام دوره آن وجود ندارد.
آیا امکان خرید بیمه اقامت ترکیه بصورت شش ماهه وجود دارد؟
خیر. دریافت بیمه درمانی ترکیه تنها بصورت یکساله و دوساله امکان پذیر است.
آیا میان بیمه اقامت توریستی ترکیه، بیمه اقامت دانشجویی و بیمه اقامت از طریق خرید ملک، تفاوتی وجود دارد؟
خیر. هیچ تفاوتی وجود ندارد.
آیا در صورت ریجکت شدن درخواست اقامت توریستی، ابطال بیمه توریستی ترکیه امکان پذیر است؟
بله. اما واقعیت اینستکه این مسئله بایستی برای شرکت بیمه اثبات شود و رد شدن درخواست به علت عدم رعایت مواد قانونی اداره مهاجرت توسط فرد متقاضی نباشد.
امکان انتقال بیمه توریستی ترکیه به اشخاص دیگر وجود دارد؟
خیر. بیمه با شماره پاسپورت و در صورت وجود کیملیک، با شماره کیملیک فرد ثبت می‌گردد و امکان واگذاری به غیر ندارد.
اگر بیمه قبلی من چهار ماه اعتبار داشته باشد، می‌توانم با خرید بیمه هشت ماهه، بیمه‌ام را به مجموع یکسال برسانم؟
نه متاسفانه. خرید بیمه اقامت ترکیه زیر یکسال ممکن نیست.
آیا برای خرید بیمه مهاجرتی ترکیه، حضور فیزیکی فرد و مدارک لازم است؟
فروش بیمه اقامتی ترکیه بصورت کاملاً آنلاین و فوری توسط کارشناسان ما انجام می‌گردد.
در صورتی که بیمه اقامت ترکیه را خریداری کرده باشم اما همان موقع جهت دریافت اقامت اقدام نکرده باشم، بیمه‌ام هنوز معتبر است؟
بله. اما بایستی متناسب با مدت زمان مدنظر جهت اقامت، بیمه یکساله و دوساله را تمدید نمایید.
آیا هزینه صدور بیمه سلامت ترکیه برای اولین بار با هزینه تمدید بیمه سلامت متفاوت است؟
خیر. هزینه تمدید بیمه توریستی ترکیه با هزینه صدور
آیا در صورت رد شدن درخواست اقامت دوساله و پذیرش تنها یک سال اقامت، هزینه بیمه سال دوم قابل بازگشت است؟
خیر؛ اما می‌توانید برای تمدید اقامت سال بعد خود از همین بیمه نامه مجدداً استفاده کنید چرا که هزینه آن را یکبار پرداخت کرده‌اید.
سقف هزینه تعهدات درمانی بیمه های اقامتی چه میزان است؟
هزینه های درمان سرپایی، بستری و دارو بین 70 تا 100 پوشش داده می شود.
آیا ابطال درخواست اقامت توریستی ترکیه منجر به بازگشت وجه بیمه خریداری شده می گردد؟
در شرایط خاص و با ادله قابل قبول برای شرکت بیمه، بله.
آیا امکان پرداخت قسطی هزینه بیمه اقامتی ترکیه وجود دارد؟
نه متاسفانه.ارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.

سروش مهرانفر 1/5/2024 9:34:44 PM

خیلی ممنون من قبلا فکر میکردم بیمه اقامت استانبول الکیه اما الان فهمیدم چطور باید ازش استفاده کرد

ترکیه فور اور 1/5/2024 9:34:44 PM

با درود. از اینکه این محتوا برای شما مفید بود، خرسندیم.

سارا منتظری 1/7/2024 12:21:48 PM

سلام. قيمت بيمه اقامت سال 2024 چقدر هست؟

ترکیه فور اور 1/7/2024 12:23:13 PM

با درود. مطابق جدول تعرفه داخل وب سایت. ضمنا می توانید برای استعلام قیمت در واتساپ یا تلگرام پشتیبانی پیام دهید.

ساغر مهری پور 2/2/2024 11:23:13 AM

سلام. چطور بیمه اقامتی را برای مصاحبه اداره اقامت ترکیه سفارش بدم خدمتتون؟

ترکیه فور اور 2/2/2024 1:58:00 PM

با درود. می توانید در پشتیبانی خرید بیمه اقامتی ترکیه در واتس اپ یا تلگرام با همکاران ما در تماس باشید و بیمه سلامت ویژه اقامت خود را سفارش دهید.

شروین سالاری 7/1/2024 12:00:00 AM

بيمه دوساله اقامتي را براي خريد خانه در ترکيه پيشنهاد ميکنيد؟

ترکیه فور اور 1/7/2024 12:38:28 PM

با سلام. بله برای اقامت تاشینماز یا همان اقامت ملکی بیمه دوساله پیشنهاد میشود.

مینا صدیقی 7/1/2024 12:00:00 AM

با سلام و خسته نباشيد. قيمت تخفيف هم دارد؟

ترکیه فور اور 1/7/2024 12:38:28 PM

با سلام. قیمتهای موجود در جدول تعرفه با احتساب حداکثر تخفیف ممکن لحاظ شده است.

شادی شریفی 1/16/2024 12:50:13 PM

سلام. ببخشید شما بعد از فروش بیمه اقامتی ، ثبت راندوو اقامت برای شهر استانبول رو هم انجام میدین؟

ترکیه فور اور 1/16/2024 12:58:13 PM

با درود. بله شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به صفحه ثبت راندوو اقامت ترکیه مراجعه نمایید.

نوشین غریبوند 1/16/2024 1:59:52 PM

سلام ببخشید میشه هزینه بیمه رو قسطی هم پرداخت کرد؟

ترکیه فور اور 1/16/2024 2:40:52 PM

درود. متاسفانه با توجه به قوانین شرکتهای بیمه خصوصی در کشور ترکیه، امکان پرداخت اقساطی بیمه اقامت ترکیه وجود ندارد.

مهشید ناظری 2/2/2024 11:51:00 AM

سلام خسته نباشید. ببخشید چقدر طول میکشه تا بیمه اقامت رو صادر کنید؟ چون زمانم برای روز راندووی استانبول خیلی نزدیکه.

ترکیه فور اور 2/2/2024 1:52:00 PM

با درود. صدور بیمه اقامت ترکیه در کمتر از چند ساعت انجام می گردد.

سعید تویسرکانیان 2/2/2024 1:13:13 PM

وقت بخیر. ببخشید برای کسی که شهروندی ترکیه رو گرفته هم میشه بیمه سلامت ترکیه رو خرید؟ چون بیمه های تکمیلی در ترکیه خیلی گرونه.

ترکیه فور اور 2/2/2024 4:10:13 PM

با درود. بله در صورتیکه شهروندی ترکیه را دارید، می توانید با اطلاعات پاسپورت هم بیمه سلامت ترکیه را از شرکتهای خصوصی نظیر دمیر، آنکارا و غیره را دریافت کنید. شما می توانید برای خرید و اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید.

نازنین ستایش 2/5/2024 9:06:01 PM

سلام. اگر بیمه کل خانواده ام رو که چهار نفر هستیم، سفارش بدم، آیا تخفیف مازادی هم داره؟

ترکیه فور اور 2/5/2024 10:16:01 PM

با درود. بله. لطفا با همکاران ما در پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

نازنین سلیمی 2/5/2024 9:42:30 PM

سلام. برای خرید بیمه سلامت ترکیه باید حضوری خرید کنم؟ چون من ازمیر هستم.

ترکیه فور اور 2/5/2024 10:48:30 PM

درود بر شما. بله فرآیند فروش بیمه اقامتی ترکیه، بصورت آنلاین انجام می گردد.

مهدی کریمیان 2/13/2024 10:48:30 PM

سلام. بیمه سلامت من برای اقامت در استانبول چند ماه دیگه تموم میشه. ایا میتونم از الان خریداری کنم چون ممکنه بعدا گرون بشه؟

ترکیه فور اور 2/13/2024 11:48:30 PM

با درود. بله در حال حاضر تا شش ماه پیش از زمان انقضای بیمه اقامتی، تمدید بیمه نامه و ثبت بیمه نامه جدید اقامتی میسر است.

ماهان طبیبی 2/16/2024 8:13:34 PM

سلام. ببخشید هزینه بیمه اقامت دانشجویی رو میتونم به ریال پرداخت کنم؟

ترکیه فور اور 2/16/2024 10:23:34 PM

درود. بله شما می توانید با مراجعه به بخش ارزی ترکیه فور اور، نسبت به انجام حواله لیر و تبدیل ریال به لیر ترکیه اقدام نمایید.

نازیلا سعادتی 2/16/2024 10:23:34 PM

سلام خیلی ممنون از شما. امروز نوبت مصاحبه ام بود و هیچ مشکلی بابت بیمه اقامتی که ازتون خریداری کردم نبود. خیلی ممنونم

ترکیه فور اور 2/16/2024 11:18:34 PM

با درود. سپاسگزاریم. ممنون از پیام پرمهرتان.