حواله ارزی به پاکستان

حواله روپیه پاکستان
سریع تر از درخواست یک پیک!

به شما اطمینان می دهیم که صرافی ایرانی با قابلیت انجام حواله روپیه به پاکستان از تعداد انگشتان یک دست فراتر نخواهد رفت. دلیل این مسئله پیچیدگی های مالی و بانکی در پاکستان می باشد که کمتر موسسه ای را راغب به عقد قرارداد مالی با بانک ها می نماید.
اگر قصد انجام حواله روپیه به پاکستان دارید، خواهشمندیم تا با تنها یک دقیقه مطالعه این صفحه، با فرآیند انجام حواله به پاکستان آشنا شوید.
برای شروع، آماده هستید؟

استعلام قيمت روپیه پاکستاندر تلگرام استعلام قیمت روپیه پاکستان در واتساپ


استعلام قیمت روپیه پاکستان

برای دریافت نرخ لحظه ای با توجه به حجم معامله، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تماس فوری از طریق تلگرام
تماس فوری از طریق واتساپ
تماس فوری 05342406499

فرآیند انجام حواله روپیه به پاکستان: اسلام آباد را به ایران آورده ایم!

انجام حواله روپیه به پاکستان

حواله به پاکستان جزو درخواست های خاص برای انجام حواله ارزی به جنوب آسیا است که کمتر صرافی در ایران انجام می دهد. ما در ترکیه فور اور مفتخریم که حواله روپیه پاکستان را در کمتر از چند ساعت ارائه می نماییم. برای ثبت درخواست، مراحل انجام حواله به پاکستان به شرح زیر است:

  1. نخست از همکاران ما قیمت روپیه حواله پاکستان را دریافت خواهید کرد.
  2. سپس برابر وجه موردنظر و کازمرد آن را به حساب ریالی موسسه یا حساب ارزی در صورت تمایل پرداخت خواهید نمود.
  3. با ارسال جزئیات حساب موردنظر در پاکستان، حواله روپیه در کمتر از چند ساعت انجام می گردد.


به کدام بانک پاکستانی و چه میزان کارمزد؟

حواله روپیه به پاکستان به کلیه بانک های اسلام آباد و سایر شهرهای پاکستان انجام می شود. میزان کارمزد حواله روپیه پاکستان به حجم معامله بستگی دارد که معمولاً بین 3 تا 7 درصد محاسبه می گردد.حواله روپیه پاکستان در غرب استانبول: پاکستان در بخش اروپایی استانبول!

انجام حواله روپیه به پاکستان در ترکیه فور اور به عنوان اولین صرافی ایرانی ارسال حواله در ترکیه در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد. اگر در غرب استانبول و به ویژه در در مناطق اسنیورت، باهچه شهیر، آوجیلار، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه و غیره هستید، می توانید با مراجعه حضوری به ترکیه فور، درخواست حواله به پاکستان را ثبت نمایید.انواع حواله ارزی در ترکیه فور اور
حواله لیر به ترکیه
حواله درهم به امارات
حواله یورو به اسپانیاارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.