حواله رینگیت به مالزی

حواله رینگیت به مالزی
حتی از روی برج های دوقلو برج‌های دوقلو کوالالامپور!

آیا می دانید بیش از 90% از حجم حواله به مالزی در شرکت ترکیه فور اور، به دانشجویان اختصاص دارد؟ بنابراین اگر شما نیز دانشجو، مقیم یا فعال اقتصادی در تایلند هستید و به حواله رینگیت به مالزی نیاز دارید، ترکیه فور اور با کمترین کارمزد و بالاترین سرعت، انتخاب مطلوب شما می تواند باشد.
برای آشنایی با روند انجام کار، از شما دعوت می کنیم تا به مطالعه ادامه این صفحه بپردازید. چیزی کمتر از یک دقیقه از وقت شما!

استعلام قيمت رینگیت مالزی در تلگرام استعلام قیمت حواله رینگیت مالزی در واتساپ


استعلام قیمت حواله رینگیت مالزی

برای دریافت نرخ لحظه ای با توجه به حجم معامله، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تماس فوری از طریق تلگرام
تماس فوری از طریق واتساپ
تماس فوری 05342406499

روش انجام حواله به مالزی: تا آپام بالیک لذیذ خود را میل کنید، حواله به حساب نشسته است!

انجام حواله به مالزی

حواله رینگیت به مالزی از جمله انواع حواله ارزی به کشورهای شرق آسیا است که صرافی های کمتری در دنیا اقدام به انجام آن می نمایند. دلیل این امر رایج نبودن رینگیت مالزی است. اما مهاجرت گسترده هموطنان مان به بانکوک و سایر شهرهای مالزی، موجب شد تا حواله به مالزی در دستور کار ترکیه فور اور قرار بگیرد. برای انتقال تومان خود به مالزی و تبدیل آن به رینگیت بایستی مراحل زیر را انجام دهید:

  1. ابتدا از همکاران ما نرخ حواله رینگیت امروز را دریافت خواهید کرد.
  2. سپس معادل وجه موردنظر و کازمرد آن را به حساب ریالی موسسه یا حساب ارزی در صورت تمایل پرداخت خواهید نمود.
  3. با ارسال مشخصات حساب موردنظر در مالزی، حواله رینگیت در کمتر از چند ساعت انجام می گردد.


کارمزد حواله رینگیت به مالزی: هوای شما را داریم!

حواله به مالزی به کلیه بانک های کشور مالزی انجام می گردد و کمترین کارمزد با توجه به حجم رینگیت تعیین می شود. میزان این کارمزد بین 3 تا 7 درصد حجم حواله می باشد.حواله رینگیت مالزی ویژه ساکنین غرب استانبول: از فاصله ها کاسته ایم!

حواله به کوالالامپور و سایر شهرهای مالزی در شرکت ترکیه فور به عنوان اولین صرافی تخصصی ایرانی در استانبول در کمتر از چند ساعت و از طریق دفتر مرکزی ترکیه فور در غرب شهر استانبول انجام می پذیرد. مراجعه حضوری هموطنان گرامی در غرب استانبول در مناطق اسنیورت، باهچه شهیر، آوجیلار، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه و غیره بسیار مقرون به صرفه است. بنابراین اگر قصد دارید تا حواله رینگیت به مالزی را توسط ترکیه فور اور انجام دهید، کافیست با کارشناسان ما در بخش حواله رینگیت ترکیه فور اور تماس بگیرید.انواع حواله ارزی در ترکیه فور اور
حواله لیر به ترکیه
حواله یورو به ایتالیاارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.