قیمت حواله لیر
سریع، قابل اعتماد، فراتر از یک صرافی خرید و فروش لیر

بهترین قیمت حواله لیر ترکیه - 2 اردیبهشت 1403
قیمت حواله لیر ترکیه امروز نرخ خرید نرخ فروش
قیمت حواله لیر (به تومان)
توجه: قیمت حواله لیر ترکیه، برای حجم معامله بالا، به شرح فوق می باشد. اگر حجم معامله بالا نیست، قیمت خرید و فروش لیر را از واتس اپ یا تلگرام پشتیبانی سوال بفرمایید.
نرخ حواله لیر امروز

انتظار ما از یک صرافی حرفه ای و معتبر این است که در کمتر از چند دقیقه حواله لیر به تومان یا تومان به لیر را انجام دهد. چیزی شبیه به یک اینترنت بانک سریع. فروش یا خرید آنلاین لیر ترکیه در کوتاه ترین زمان ممکن و انتقال وجه فوری و آنی، تجربه لذت بخش مشتریان دپارتمان صرافی ترکیه فور اور است. اگر به هر دلیلی قصد انجام حواله لیر ترکیه را دارید، بهترین قیمت حواله لیر را از ما بخواهید.

ما با سالها تجربه و درک نگرانی‌های هموطنان عزیزمان، بهترین قیمت حواله لیر را ارائه می‌نماییم. از شما دعوت می‌کنیم که در ادامه این صفحه با نحوه انجام تبدیل لیر به تومان، یا تومان به لیر همراه ما باشید. استعلام لیر به تومان در تلگرام استعلام لیر به تومان در واتساپ

استعلام فوری قیمت لیر به تومان

برای دریافت قیمت لحظه ای خرید و فروش لیر با توجه به حجم معامله، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تماس فوری از طریق تلگرام
تماس فوری از طریق واتساپ
تماس فوری 05342406499

انواع حواله لیر

خرید لیر ترکیه انلاین
(بصورت غیرحضوری)


انجام حواله لیر ترکیه از صرافی انلاین بصورت واریز وجه به حسابهای ایران و ترکیه
خرید و فروش آنلاین لیر ترکیه

خرید لیر ترکیه از صرافی
(بصورت نقدی)


تبدیل ریال به لیر (و بالعکس) در استانبول بصورت نقدی و حضوری در صرافی
خرید لیر ترکیه از صرافی


خرید آنلاین لیر ترکیه (بصورت واریز به حساب)

آیا به دنبال تبدیل آنلاین لیر به تومان در کمترین زمان ممکن هستید؟ خرید اینترنتی لیر ترکیه دارای مزایای متعددی نظیر حذف هزینه رفت و آمد، از بین بردن ریسک حمل پول، صرفه جویی در زمان و سرعت بالای نقل و انتقال پول است. فرایند تبدیل لیر و تومان به دو صورت خرید و فروش آنلاین لیر انجام می گردد:

1. خرید لیر آنلاین:

به زبان ساده یعنی در ازای پرداخت ریال به ما، لیر ترکیه را دریافت خواهید کرد. به این خدمت، حواله لیر به ترکیه می گویند. قیمت لیر حواله، بصورت روزانه با محاسبه نرخ برابری لیر ترکیه در برابر ریال ایران محاسبه می گردد.
برای تبدیل تومان به لیر ترکیه (بصورت انلاین)، کافی است تا:

 1. در پشتیبانی واتس اپ یا تلگرام، نرخ لیر ترکیه به تومان ایران را دریافت کنید.
 2. مطابق با میزان لیر مدنظر، پرداخت ریالی خود را به شماره حساب اعلام شده توسط پشتیبانی انجام دهید.
 3. پس از ارسال فیش واریز ریالی، وجه لیر مدنظر شما، به شماره حساب اعلام شده شما نزد بانکهای کشور ترکیه صورت می پذیرد.

2. فروش لیر آنلاین:

اما تبدیل لیر به تومان بصورت انلاین، بدین معنی است که در ازای پرداخت لیر، ریال یا تومان را در حساب ایرانی خود دریافت کنید. این عملیات حواله لیر ترکیه به ایران گفته می شود. بدین منظور بایستی:


 1. در بخش پشتیبانی تلگرام یا واتس اپ، قیمت حواله لیر به تومان را با توجه به حجم معامله درخواست نمایید.
 2. مطابق با حجم مدنظر، پرداخت لیری خود را بصورت واریز به شماره حساب اعلام شده نزد بانکهای کشور ترکیه انجام داده و دکونت یا همان رسید پرداخت خود را برای پشتیبانی ارسال نمایید.
 3. سپس با ارسال شماره حساب ریالی خود، واریز شما انجام و رسید پرداخت ریالی ارسال می گردد. بنابراین می توانید وجه خود را به تومان و در حساب ایرانی خود دریافت نمایید.

نکته: تبدیل لیر ترکیه به تومان انلاین و در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. در صورتی که وجه شما در بازه مجاز پرداخت کارت به کارت باشد، بصورت در لحظه و در صورتی که بیش از این میزان باشد، در سیکل حواله پایا یا ساتنا به حساب شما خواهد نشست.
نکته: چه در بخش انجام حواله لیر به تومان و چه در بخش حواله تومان به لیر، کلیه شماره حسابهای ارسالی بایستی سفید و بدون مشکل باشد. پیش از ارسال وجه به حساب شما، استعلام لازم بصورت برخط از پلیس فتا ایران و همچنین بانک مرکزی ترکیه اخذ می گردد. لذا در صورت سیاه بودن حساب یا انجام عملیات به منظور پولشویی یا سایر اقدامات مخرب، اطلاعات به اداره پلیس کشور متبوع ارسال می گردد.

واریز معامله ریال - لیر به کلیه بانکهای ترکیه و ایران

واریز وجه لیر فروخته شده و یا دریافت وجه لیر خریداری شده از شما از طریق کلیه بانکهای کشور ترکیه قابل انجام است. برخی از محبوب ترین سرویس های بانکی مورد توجه اتباع ایران و ترکیه در ادامه آمده است. اگر بانک مدنظر شما در لیست زیر نیست، نگران نباشید. واریز وجه به حساب لیری شما، در کلیه بانک های کشور ترکیه قابل انجام است

حواله به زراعت بانک ترکیهزراعت بانک ترکیه (Ziraat Bankası)
حواله به ایش بانک ترکیهایش بانک ترکیه (Türkiye İş Bankası)
حواله به آک بانک ترکیهآک بانک ترکیه (Akbank)
حواله به پاپارا بانک ترکیهپاپارا بانک ترکیه (Papara)
حواله به واکیف بانک ترکیهواکیف بانک ترکیه (VakıfBank)
حواله به هالک بانک ترکیههالک بانک ترکیه (Halkbank)
حواله به گارانتی بانک ترکیهگارانتی بانک ترکیه (Garanti BBVA)

همچنین برای واریز وجه ریال ناشی از خرید لیر شما یا دریافت وجه ریال ناشی از فروش لیر شما، انجام تراکنش به کلیه بانکها و موسسات مالی معتبر عضو شبکه شتاب کشور صورت می پذیرد. در ادامه لیست برخی از محبوب ترین بانکهای کشور برای انجام تراکنش فوری و امن بانکی آمده است. در صورتی که بانک مدنظر شما در لیست زیر نباشد، نگران نباشید. ما انجام حواله خرید و فروش لیر و ریال را به کلیه بانکهای ایران انجام می دهیم.

حواله به بانک ملتبانک ملت
حواله به ملی ایرانبانک ملی ایران
حواله به بانک شهربانک شهر
حواله به بلو بانکبلو بانک
حواله به بانک پارسیانبانک پارسیان
حواله به بانک تجارتبانک تجارت
حواله به بانک سپهبانک سپه


خرید لیر ترکیه از صرافی بصورت حضوری

معمولاً سه دسته از مشتریان برای خرید حضوری مراجعه می کنند:

 • دسته نخست افرادی هستند که حجم معامله آن ها بالاست و ترجیح می دهند حجم لیر را بصورت نقدی دریافت کنند و به دنبال بهترین قیمت لیر به ریال در استانبول هستند.
 • دسته دوم توریست ها و هموطنان عزیزمان هستند که به کشور ترکیه سفر کرده اند و در حال حاضر به لیر نقدی نیاز پیدا کرده اند و حساب بانکی نیز در ترکیه ندارند.
 • و دسته سوم مشتریانی که اطمینان کمتری به فروش لیر ترکیه بصورت برخط دارند و تمایل آن ها به مراجعه حضوری به صرافی است.

قیمت خرید لیر در صرافی، تفاوتی با خرید بصورت آنلاین ندارد. برای انجام این کار می توانید پیش از مراجعه، نرخ حواله لیر را از کارشناسان ما دریافت کنید. البته به علت وجود نوسان در بازار ارز، هر نرخ تا پانزده دقیقه معتبر است اما حدود لیر ترکیه به تومان را متوجه خواهید شد. حواله لیر در ترکیه فور بصورت حضوری در دو بخش خرید و فروش لیر انجام می پذیرد:

1. خرید لیر بصورت حضوری:

این فرآیند در واقع همان تبدیل ریال به لیر است. مراحل خرید لیر بصورت حضوری بدین شرح است:

 1. پس از هماهنگی حضور در شرکت، مجدداً درخواست " قیمت حواله لیر امروز" را داشته باشید تا قیمت لحظه ای به شما اعلام شود.
 2. سپس وجه ریالی خود را از طریق اینترنت بانک یا دوستان خود در ایران، به حساب موسسه انتقال دهید.
 3. پس از آن، وجه لیر خود را نقداً دریافت نمایید.

2. فروش لیر بصورت حضوری:

حواله لیر به تومان ایران بصورت نقدی نیز در ترکیه فور اور مطابق مراحل زیر انجام می گردد:

 1. پس حضور در شرکت، مجدداً درخواست قیمت لیر نمایید تا نرخ لحظه ای لیر به شما اعلام شود.
 2. سپس لیر خود را بصورت نقدی به متصدی امور حواله صرافی تحویل دهید.
 3. وجه ریال شما در کمتر از نیمساعت به حساب شما در ایران منتقل خواهد شد.

نکته: دقت بفرمایید که به علت عدم کارکرد ریال ایران در ترکیه بصورت کاغذی، دریافت و تحویل ریال بصورت فیزیکی انجام نمی گردد.
نکته: با توجه به حضور فیزیکی شرکت در شهر استانبول، قیمت حواله لیر در استانبول نیز به مشتریان گرامی ارائه می گردد.خدمات حواله لیر ویژه ساکنین غرب استانبول

با توجه به تمرکز فیزیکی ترکیه فور در غرب استانبول، به عنوان بهترین صرافی ایرانی در استانبول، هموطنان گرامی به ویژه در مناطق اسنیورت، باهچه شهیر، آوجیلار، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه و غیره می توانند خدمات تبدیل لير تركيه به تومان و بالعکس را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایند. بنابراین با توجه به حضور کارشناسان فارسی زبان در دپارتمان صرافی ترکیه فور اور، هیچ نگرانی از بابت مکاتبه و خرید و فروش لیر وجود ندارد.انجام حواله خُرد لیر

تبدیل پول ترکیه به تومان و بالعکس، همیشه به منظور خرید ملک، خرید خودرو و مبالغ بالا نیست. برخی از افراد به دلایلی نظیر خرید از آنلاین شاپ ترکیه، نقد کردن درآمدهای ماهانه لیری از ترکیه، ثبت نام در آزمون های بین المللی نظیر آیلتس و تافل، خرید خدمات سرور و وی پی ان از ترکیه، خرید دارو از ترکیه و غیره، اقدام به خرید و فروش لیر می نمایند.
در این تیپ از فعالیت ها، معمولاً با مبالغ پایینی روبرو هستیم که حواله خُرد محسوب می شوند. به بیان دیگر حواله زیر 10 هزار لیر یا معادل آن به ریال، حواله خُرد محسوب می شود. بدیهی است که قیمت خرید لیر در صرافی تحت عنوان حواله خُرد، از حالت عادی بیشتر خواهد بود.حواله لیر به ترکیه: معاملات درشت و بالای ده هزار لیر!

برای انجام اقداماتی نظیر خرید ملک در ترکیه، خرید ماشین، ثبت نام در دانشگاه های ترکیه، نقد کردن درآمد لیری بالا، خرید موبایل و غیره معمولاً با حواله لیر درشت تر روبرو هستیم. بطور کلی قیمت حواله لیر برای حجم معامله بالای 10 هزار لیر، معامله درشت محسوب می شود. قيمت حواله لير در این تیپ از معاملات، در کف قیمت قرار دارد و مناسب ترین قیمت خرید و فروش لیر به مشتریان گرامی ارائه می گردد.
انجام حواله لیر و ریال بصورت درشت، هم بصورت واریز به حساب یا اصطلاحاً آنلاین و هم بصورت نقدی قابل انجام است.انجام حواله لیر با تتر: ردپای عصر جدید بازارهای مالی

یکی از خدمات ترکیه فور اور در چارچوب خرید و فروش لیر، معامله لیر در ازای تتر می باشد. بنابراین شما می توانید به منظور خرید لیر، تتر پرداخت کنید و حتی در ازای فروش لیر نیز، تتر نیز دریافت نمایید.
کیف پول های واریز و دریافت وجه تتر، در نوبیتکس در ایران و همچنین پلتفرم های کشور ترکیه نظیر پاریبو می باشد.

فروش لیر با تتر در پاریبوصرافی ارز دیجیتال پاریبو
صرافی ارز دیجیتال نوبیتکسصرافی ارز دیجیتال نوبیتکس


انجام حواله لیر بصورت شبانه روزی: تعطیلی نداریم!

شما می توانید به منظور انجام حواله لیر، در کلیه ساعات شبانه روزی و بصورت آنلاین، ثبت سفارش خرید و فروش لیر خود را داشته باشید. بدیهی است که در روزهای تعطیل در کشور ترکیه و ایران یعنی روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه، نرخ لیر بر اساس نرخ روز تعطیل در کلیه نقاط کشور ترکیه محاسبه می گردد. بنابراین بهتر است که اگر عجله ندارید، حواله خود را در روزهای کاری سفارش دهید.
همچنین انجام خرید و فروش لیر بصورت حضوری و نقدی فقط در روزهای کاری کشور ترکیه یعنی دوشنبه تا جمعه و در ساعات اداری انجام می گردد اما محدودیت زمانی و مکانی از بابت انجام خدمات ارزی لیر بصورت آنلاین وجود ندارد. حواله دلار ترکیه پس از ساعت 12 ظهر به وقت ایران، و با مشخص شدن نرخ درهم امارات و دلار در تهران، تعیین می گردد. شما مشتریان گرامی می توانید برای استعلام نرخ خرید دلار در ترکیه، پس از ساعت 12 با همکاران ما تماس بگیرید یا پیش از این ساعت، جهت استعلام نرخ فردایی قیمت دلار در صرافی ترکیه مطلع شوید. حواله دلار ترکیه پس از ساعت 12 ظهر به وقت ایران، و با مشخص شدن نرخ درهم امارات و دلار در تهران، تعیین می گردد. شما مشتریان گرامی می توانید برای استعلام نرخ خرید دلار در ترکیه، پس از ساعت 12 با همکاران ما تماس بگیرید یا پیش از این ساعت، جهت استعلام نرخ فردایی قیمت دلار در صرافی ترکیه مطلع شویدانواع حواله ارزی در ترکیه فور اور
حواله یورو به اروپا
حواله دلار کانادا به کانادا
حواله درهم به اماراتارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.