کنسرت های ایرانی در استانبول

خرید بلیط کنسرت استانبول
از ﺟﺎﻭﺩﺍﻥ ﺻﺪﺍﯼ ﻋﺸﻖ تا شاه‌ماهی موسیقی ایران!

برای خرید بلیط کنسرت های استانبول، خیلی زمان ندارید! دلیل این مسئله استقبال و اصطلاحاً Sold Out شدن فوری بلیط های کنسرت ایرانی در استانبول است.
اما از کجا باید بلیط های کنسرت ایرانی در استانبول را رزرو و خریداری کنیم؟
ترکیه فور اور مجری خرید بلیط کنسرت های استانبول برای گردشگران ایرانی است تا بدون هیچ دغدغه و هزینه اضافی، خاطرات دور را ملموس سازند. در ادامه این صفحه، فرآیند رزرو بلیط کنسرت استانبول را با شما در میان می گذاریم.

خرید بلیط کنسرت استانبول: گران نخرید!

قیمت بلیط کنسرت در استانبول برای خوانندگان ایرانی نسبت به میانگین قیمت بلیط کنسرت خوانندگان دیگر کشورها و حتی خودِ ترکیه، بالاتر است. شاید چیزی شبیه نسبت عرضه و تقاضا!
اکنون که بلیط کنسرت های استانبول به خودی خود گران است، دیگر دلیلی ندارد که قیمت های چند برابری برای خرید بلیط کنسرت استانبول پرداخت کنید.
فرآیند خرید بلیط کنسرت های استانبول: برای تهیه و رزرو بلیط کنسرت استانبول، بایستی با همکاران ما در دپارتمان خرید بلیط کنسرت در استانبول ارتباط برقرار نمایید:

  1. به همکاران ما در واتس اپ یا تلگرام پیام دهید و اطلاعات لازم در مورد کنسرت را دریافت کنید.
  2. نام خواننده، تاریخ برگزاری کنسرت و کلاس صندلی (رنج قیمتی مدنظر) را اعلام نمایید.
  3. نسبت به پرداخت هزینه بلیط، بصورت ریالی، لیری، دلاری و یا یورویی اقدام نمایید.
  4. اطلاعات فردی صاحب بلیط را اعلام نمایید.
  5. بلیط شما حاضر است و پی دی اف آن برای شما ارسال می گردد.
هماهنگی خرید بلیط کنسرت در استانبول: تلگرام هماهنگی خرید بلیط کنسرت در استانبول: واتس اپ

برای خرید بلیط کنسرت در استانبول، هزینه معمولاً به دلار یا لیر توسط سامانه بلیط فروشی دریافت می گردد. ترکیه فور اور در دپارتمان صرافی خود، اقدام به تامین ارز موردنظر جهت پرداخت قیمت بلیط کنسرت ایرانی در استانبول می نماید. در صورت نیاز به پرداخت معادل ریالی می توانید با همکاران ما مشاوره بگیرید.
همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عملیات صرافی ترکیه فور اور، به صفحه صرافی ایرانی در استانبول مراجعه نمایید.

ترکیه فور اور به عنوان تنها سایت ایرانی خرید بلیط کنسرت استانبول تمام تلاش خود را می نماید تا با پیگیری بی وقفه برای مشتریان گرامی، بهترین جایگاه و بلیط ممکن را خریداری نماید. با این حال در حین خرید بلیط کنسرت در استانبول، ممکن است هر لحظه یک صندلی در فرایند رزرو قرار گیرد یا از حالت رزرو خارج شود. بنابراین بایستی در هنگام سفارش خرید، در مورد جایگاه و قیمت بلیط کنسرت در استانبول فوراً تصمیم گیری کنید.

کنسرت خوانندگان ایرانی در استانبول
معین در استانبول

کنسرت معین در استانبول: ﺟﺎﻭﺩﺍﻥ ﺻﺪﺍﯼ ﻋﺸﻖ

کنسرت معین استانبول بر اساس داده های فروش بلیط کنسرت های ایرانی در سال (2024)، پرتقاضاترین کنسرت ایرانی است که گردشگران زیادی را به ترکیه رهسپار می کند.
بلیط کنسرت معین استانبول بر اساس تجربه در کمترین زمان ممکن فروخته می شود و اصطلاحاً Sold Out می گردد. به همین دلیل خريد بليط كنسرت معين در استانبول معمولاً نیازمند تصمیم گیری سریع و آمادگی برای پرداخت سریع می باشد. از همین بابت بهتر است که پیش از باز شدن سایت فروش تیکت، وجه خود را از طریق دپارتمان صرافی ترکیه، و از طریق حواله لیر ترکیه برای دپارتمان خرید تیکت کنسرت های ایرانی ترکیه فور اور ارسال نمایید تا به محض باز شدن سامانه و تصمیم گیری در مورد صندلی موردنظر بتوانید خرید بلیط کنسرت معین استانبول را نهایی کنید.
جالب است بدانید که بسیاری از آژانس های گردشگری تور کنسرت معین استانبول را در برنامه های تفریحی خود قرار می دهند و قیمت های بسیار بالایی به دلیل همین جذابیت و همچنین هزینه های حمل و نقل، از گردشگر دریافت می کنند. نکته دیگر این است که برخی از این آژانس ها اقدام به رزرو بلیط کنسرت معین در استانبول به تعداد بالا می نمایند و سپس بلیط های خریداری شده خود را با قیمت بازار سیاه به گردشگران می فروشند. با توجه به اینکه معمولاً در زمان منتهی کنسرت معین در استانبول، دیگر سامانه بلیطی برای فروش ندارد، بنابراین در بازار سیاه راحت به فروش می رسد.
نتیجه این است که وقت را هدر ندهید!

کنسرت استاد معین در ترکیه

سالن کنسرت معین استانبول: سالن های مختلفی برای برگزاری کنسرت معین استانبول انتخاب می شود. برای مثال جدیدترین تاریخ کنسرت معین در استانبول در 2 فروردین 1403 در سالن (Halic Cngress Center) هالیچ کانگرس سنتر استانبول برگزار خواهد شد که خیلی از مرکز شهر یا همان میدان تکسیم دور نیست.
قيمت بليط كنسرت معين در استانبول: قیمت بلیط کنسرت معین در استانبول 146 - 186 - 206 - 226 - 256 - 306 - 356 - 406 - 606 - 706 - 956 و 1006 دلار می باشد که در هر سال می تواند متغیر باشد.
معین در کنسرت های استانبول کدام آهنگ ها را می خواند؟
معین در کنسرت های استانبول، موزیک های متعددی را اجرا می کند که می توان به آهنگ های زیر اشاره کرد:
اصفهان، جان من، حلقه طلا، کل دنیامی، زندگی با تو، به تو مدیونم، مجنون، ترکم نکن، روزگار، همدم، گذشته، عاشق که باشی، نرو، لحظه ها، دیوونگی نکن، دلم تنگته، خونه آرزو، سنگ خارا، دیوانه می رقصد، بی تو نمیتونم، دل شکسته، کنار تو، عشق موندگار، وقتی چشات بارونیه، زندگی، معما، افسون، سایه، راز، نیرنگ، لیلی و مجنون، اگه داشتم تو رو، ارباب وفا، سفره، پنجره، پریچه، ننه، مسافر، مست، وقتی سرت رو شونمه، هوادار تو، وقتی که تو رفتی، میپرستم، بیا دستم بگیر، دعای شب، همینجوری نمیمونه، من باهاتم.

شما می توانید سفارش خرید بلیط کنسرت معین در استانبول را به ترکیه فور اور ارائه کنید و بلیط خود را بدون دردسر خریداری و دریافت کنید.

هماهنگی خرید بلیط کنسرت معین در استانبول: تلگرام هماهنگی خرید بلیط کنسرت معین در استانبول: واتس اپ
شادمهر در استانبول

بلیط کنسرت شادمهر استانبول: پَرِ پرواز

بلیط کنسرت شادمهر در استانبول: تمام شدن فوری بلیط را جدی بگیرید!
بلیط شادمهر استانبول مورد استقبال افراد مقیم در استانبول و همچنین توریست ها و آژانس های گردشگری قرار می گیرد. از همین بابت خرید انبوه بلیط کنسرت شادمهر در استانبول در دستور کار شرکتهای گردشگری انجام می گیرد و از همین بابت حوالی اجرای کنسرت شادمهر عقیلی در استانبول، با نرخ های نجومی روبرو هستیم.
بنابراین برای خرید بلیط شادمهر استانبول بایستی در مورد موقعیت صندلی در سالن کنسرت و تامین ارز موردنظر از طریق صرافی ترکیه فور اور، تصمیم گیری نمایید تا اسیر بازار قیمت های نجومی نشوید و بلیط مدنظرتان ویژه شما تهیه شود.

شما می توانید سفارش خرید بلیط کنسرت شادمهر عقیلی در استانبول را به ترکیه فور اور ارائه کنید و بلیط خود را بدون دردسر خریداری و دریافت کنید.

هماهنگی خرید بلیط کنسرت شادمهر در استانبول: تلگرام هماهنگی خرید بلیط کنسرت شادمهر در استانبول: واتس اپ

یکی از سوالات گردشگران ایرانی به کشور ترکیه این است که ابتدا خرید بلیط کنسرت شادمهر استانبول را در دستور کار قرار دهیم یا اینکه ابتدا بلیط سفر به استانبول را تهیه کنیم؟
با توجه به اینکه در حوالی بازشدن سامانه تیکت و آغاز رزرو بلیط کنسرت شادمهر استانبول، ایرلاین ها نیز بلیط سفر به ترکیه را افزایش می دهند، بهتر است ابتدا خرید بلیط کنسرت شادمهر عقیلی در استانبول را نهایی کنید و فوراً بلیط سفر به استانبول را تهیه نمایید و سفر به ترکیه را تا حوالی زمان کنسرت به تعویق نیندازید.
سالن کنسرت شادمهر عقیلی استانبول: با توجه به گستردگی سالن های اجرای کنسرت در استانبول، معمولاً محل برگزاری کنسرت شادمهر هم متفاوت است. برای مثال در فروردین 1403، کنسرت شادمهر در هالیچ کانگرس سنتر استانبول در حوالی میدان تکسیم و مرکز شهر برگزار می گردد.
قيمت بليط كنسرت شادمهر در استانبول: قیمت بلیط شادمهر در استانبول 136 – 156 – 166 – 176 -186 -206 – 256 -286 -336 – 406 – 506 – 606 و 806 دلار می باشد که در هر سال می تواند متفاوت باشد.
شادمهر در کنسرت های استانبول کدام آهنگ ها را می خواند؟
شادمهر عقیلی در استانبول معمولاً آهنگ های زیر را با تنوع متفاوت اجرا کرده است:
چرا تو جنگی، بی احساس ، روز سرد، بارون دلم خواست، عوض نمیشی، سرنوشت، دست من نیست، دور شدی، میخوام برم از شادمهر، یه کاری کن، آغوش، شادمهر عقیلی تماشا، سبب، باطل، غرور، وقتی که بد میشم، ترس، اهنگ دل دیوونه از شادمهر، خیالی نیست، باور، شادمهر - یخ زدم، حق بده، حس خوبیه، انتخاب، حالم عوض میشه، وقتی گفتی نرو، رسیدی، اهنگ شادمهر - قاضی، همیشگی، تهدید، خواب خوش، شیلا، تجربه کن، اسمم داره یادم میره، پاپ کورن، طرفدار، فقط با تو عشقم، بیا اینجا، عقل و عشق، ادامه میدمت، جنگه دلم، تکرارم نکن، گل من، محال، تنهاییام، اعتراف، چه خواب هایی، برنده، کوه، معروف، آینده، امون از تو، زود تموم میشه، خیلیا، مادر، با تموم یک دلی، پیش تو ، آدم و حوا.

کنسرت شادمهر در ترکیه
ابی در استانبول

بلیط کنسرت ابی استانبول: ﺁﻗﺎﯼ ﺻﺪﺍ

بلیط کنسرت ابی استانبول، ایرلاین های هواپیمایی را ثروتمند کرده است! شاید این ادعا عجیب بنظر برسد اما واقعیت این است که کنسرت ابی در استانبول، هر ساله موجب می شود تا گردشگران ایرانی برای سفر به استانبول برنامه ریزی نمایند و افزایش تقاضا و عدم تغییر عرضه پروازهای متعدد، موجب رشد بی رویه بلیط های پرواز می گردد. بنابراین راهکار کاهش هزینه چیست؟
بليط كنسرت ابي استانبول را ابتدا تهیه کنید و پس از آن پرواز موردنظر به استانبول را حتی یکماه پیش از آن، خریداری کنید تا در نزدیکی برگزاری کنسرت، با قیمت های نجومی پروازها روبرو نشوید.
اما بلیط کنسرت ابی در استانبول را چگونه خریداری نماییم؟
شما می توانید برای خريد بليط كنسرت ابي استانبول با دپارتمان صرافی ترکیه فور اور برای حواله دلار به ترکیه هماهنگی نمایید. دلیل این است که رزرو بلیط کنسرت ابی استانبول تنها با پرداخت دلاری امکان پذیر است.

شما می توانید سفارش خريد بليط كنسرت ابي در استانبول را به ترکیه فور اور ارائه کنید و بلیط خود را بدون دردسر خریداری و دریافت کنید.

هماهنگی خرید بلیط کنسرت ابی در استانبول: تلگرام هماهنگی خرید بلیط کنسرت ابی در استانبول: واتس اپ

بلیط کنسرت ابی در استانبول در کمترین زمان ممکن به فروش می رسد مگر بلیط های VIP که نرخ های بسیار بالایی دارد. بنابراین برای خريد بليط كنسرت ابي استانبول عجله کنید و لحظات ناب همراهی با آقای صدا لذت ببرید.
سالن کنسرت ابی استانبول: معمولاً کنسرت ابی در استانبول در سالن های با ظرفیت حداکثری برگزار می گردد. برای مثال کنسرت ابی در استانبول در 4 فروردین 1403 در اُرا آرنا واقع در بایرام پاشا استانبول برگزار می گردد که میزبان رویدادهای مهمی نظیر خوانندگان مطرح ترکیه نظیر ایرم دِریجی هم بوده است.
قيمت بليط كنسرت ابي در استانبول: قيمت بليط كنسرت ابي استانبول 109 – 129 – 139 - 159 - 199 - 219 - 249 – 299 – 399 - 499 – 799 و 999 دلار می باشد که در هر سال می تواند متغیر باشد.
آقای صدا در کنسرت های استانبول کدام آهنگ ها را می خواند؟
ابی در کنسرت های شهر استانبول معمولاً ترانه های زیر را اجرا می نماید:
حریق سبز، یه روز، قصه عشق، بغض و بارون، گریز، ای یار بگو، نوازش، جهان بدون تو، بغض، جوانی، خدا با ماست، حبس، قلب قاپ، پلک، لاله زار، بی اعتنا، جاده های نرفته، نگو با من، تصمیم، تهران من، خانوم گل، منو ببخش، کوه یخ، هزار و یک شب، برج، دو راهی، کلبه من، همدم، خلیج فارس، پوست شیر، مداد رنگی، دلبر.

کنسرت ابی در استانبول
گوگوش در استانبول

بلیط کنسرت گوگوش استانبول: شاه‌ماهی موسیقی ایران

بلیط کنسرت گوگوش در استانبول؛ مرور خاطره ها از رنگارنگ تلویزیون ملی ایران تا مثلث خاطره ها!
خرید بلیط کنسرت گوگوش استانبول یکی از جذاب ترین بخش های گردشگری در سفر به استانبول است. اگر از شیفتگان شاه ماهی موسیقی ایران، فائقه آتشین هستید، کنسرت رویایی گوگوش در استانبول را از دست ندهید.
اما در شرایطی که امکان پرداخت بین المللی برای ایرانیان وجود ندارد، چگونه نسبت به خرید بلیط کنسرت گوگوش در استانبول اقدام کنیم؟

شما می توانید سفارش خريد بليط كنسرت گوگوش در استانبول را به ترکیه فور اور ارائه کنید و بلیط خود را بدون دردسر خریداری و دریافت کنید.

هماهنگی خرید بلیط کنسرت ابی در استانبول: تلگرام هماهنگی خرید بلیط کنسرت ابی در استانبول: واتس اپ

سالن کنسرت گوگوش استانبول: بانو گوگوش نیز از هواداران بسیاری برخوردار است که بنابراین امکان برگزاری کنسرت ایشان در تالاری جز یک سالن مجلل، قابل تصور نیست. برای مثال کنسرت گوگوش در استانبول در 3 فروردین 1403 در سالن آرنا اولکر واقع در منطقه فنرباغچه استانبول برگزار می گردد.
قیمت بلیط کنسرت گوگوش در استانبول: نرخ حضور در کنسرت رویایی گوگوش، بصورت دلاری و با توجه به موقعیت صندلی در سالن، 156 – 176 – 186 – 206 – 256 – 306 – 406 – 506 – 606 و 1206 دلار می باشد که در هر سال می تواند متغیر باشد.
گوگوش در کنسرت های استانبول کدام آهنگ ها را می خواند؟
گوگوش در کنسرت استانبول معمولاً آثار زیر را اجرا می نماید:
مخلوق، من آمده ام، منو بشناس، نازنين بي قرار، نميدوني، نمياد، پيش کش، باور کن، براي من، بگو، بهشت، بي منو تو، دو پنجره، اشاره، عشق، گهواره، غريب آشنا، همسفر، حرف، هیاهو، هجرت، حس مبهم، جاده، جمعه، کویر، کولی، کوه، گوهر کمیاب، پل، خوابم یا بیدارم، طلاق، آخرین خبر، آدما آی آدما، مرهم، گوشه نشین، مرداب، آهوی عشق، نگو بدرود، کمکم کن، گل بی گلدون، زندگی، من و گنجشکهای خونه، نقطه پایان، پرستش، شکایت، یه تنهایی یه خلوت، قصه گوی پیر شهر، منو بشناس، نیمه گمشده من، شازده خانوم، ماه پیشونی، معشوق، گاهی خنده گاهی گریه، اون روزا فراموشم نمیشه، ساحل و دریا، یه روز پیدات میکنم، میخوام آروم بگیرم، بین ما هرچی بوده، فلفل نبین چه ریزه، دل کدومه، حس مبهم، گل غم.

کنسرت گوگوش در ترکیه
کنسرت داریوش در ترکیه

بلیط کنسرت داریوش استانبول: سلطان صدا

حجم صدا، ریتم حماسی و اشعار قابل تقدیر، داریوش را برای نسلی از ایرانیان، خاطره ساز کرده است. خرید بلیط کنسرت داریوش استانبول، جذاب ترین کار برای هواداران عمدتاً میانسال داریوش می باشد. داریوش از جمله خوانندگان ایرانی است که می تواند همواره تحسین برگزارکنندگان کنسرت در ترکیه را به تعجب وا می دارد چرا که خرید بلیط کنسرت داریوش استانبول در کمتر از چند ساعت پایان می پذیرد. ثبت این گونه رکوردها برای خوانندگان با زبان فارسی دور از وطن، شگفت انگیز است.

شما می توانید سفارش خرید بلیط کنسرت داریوش در استانبول را به ترکیه فور اور ارائه کنید و بلیط خود را بدون دردسر خریداری و دریافت کنید.

هماهنگی خرید بلیط کنسرت داریوش در استانبول: تلگرام هماهنگی خرید بلیط کنسرت داریوش در استانبول: واتس اپ

سالن کنسرت داریوش استانبول: کنسرت های داریوش مسلماً باید در سالن های با بالاترین کیفیت پخش صدا همراه باشد. برای مثال در 24 فروردین 1403، در سالن Istanbul Congress Center در منطقه شیشلی استانبول برگزار می گردد.
قیمت بلیط کنسرت داریوش در استانبول: خرید بلیط کنسرت داریوش در استانبول بصورت دلاری بوده و با توجه به محل نشستن در سالن 120 – 140 – 160 – 180 – 200 – 250 – 350 – 400 و 500 دلار می باشد که در هر سال می تواند متغیر باشد.
داریوش اقبالی در کنسرت های استانبول کدام آهنگ ها را می خواند؟
داریوش در کنسرت استانبول معمولاً آثار زیر را اجرا می نماید:
نام ترک، دوباره باز خواهم گشت، حسود، من از تو، سلام، گلایه، اگه یه روز، عروسک، آی عشق، آینه، برادر جان، چشم من، دیوار، انسان، فریاد زیر آب، قیصر، مرا به خانه ام ببر، مرگ شب، روز مبادا، سراب رد پای تو، سرگردان، صفر، شب آخر، شهر غم، شیرین شیرین، تمام من، شام مهتاب، سال 2000، شقایق، زندونی، دستای تو، سقوط، بوی گندم، مومن، نازنین، آشفته بازار، دنیای این روزای من،

کنسرت داریوش در ترکیه
گروه زدبازی در استانبول

خرید بلیط کنسرت زدبازی استانبول: تابستون کوتاهه

بلیط کنسرت زدبازی استانبول از سایر خوانندگان قدیمی تر ایرانی در استانبول متفاوت است. معمولا خرید بلیط کنسرت زدبازی استانبول یک فرآیند کوتاه و نیازمند عجله بسیار زیاد است چرا که در کلاب های معروف استانبول برگزار می شود و طبیعتاً با سالن بزرگ روبرو نیستیم.

شما می توانید سفارش خرید بلیط کنسرت زدبازی استانبول ل را به ترکیه فور اور ارائه کنید و بلیط خود را بدون دردسر خریداری و دریافت کنید.

هماهنگی خرید بلیط کنسرت زدبازی در استانبول: تلگرام هماهنگی خرید بلیط کنسرت زدبازی در استانبول: واتس اپ

سالن کنسرت زدبازی استانبول: بنابراین ظرفیت کلاب به سرعت تکمیل می گردد. برای مثال در کنسرت 20 بهمن 1403، کلاب Dorock xl در خیابان استقلال استانبول، میزبان این کنسرت بود.
قیمت بلیط کنسرت زدبازی استانبول: بلیط کنسرت زدبازی در استانبول معمولاً در رنج 50 - 100 و 200 دلار می باشد. بلیط اکونومی 50 دلاری این کنسرت بصورت ایستاده می باشد.
زدبازی در کنسرت های استانبول کدام آهنگ ها را می خواند؟
زدبازی در کنسرت استانبول معمولاً آهنگ های زیر را اجرا می نماید:
تابستون کوتاهه، سیگار صورتی، نکنی باور، تهران مال منه، بچه محل، ساعت وایسه، تهران میبینمت، پدر من بد منو نگاه میکنه، یخ، اوبی، درو باز کن، عروسک، از خزر تا خلیج فارس، بخند مصنوعی، داستان ما، مثل من، آهنگامون خداست.

کنسرت زدبازی در استانبول
آرش در استانبول

قیمت بلیط کنسرت آرش استانبول: آرش بی تو سردمه!

آرش، دی جی الگیتُر، برای ایران می خواند، برای تیم ملی ایران، برای مردم ایران!
جمله ای ماندگار از خواننده ای که سبک جدیدی از موسیقی و موزیک ویدئو را به مارکت موسیقی ایرانی روانه کرد. در سال های اخیر، برای خرید بلیط کنسرت آرش استانبول بایستی هنرمندان دیگری را هم تماشا کنید. در واقع کنسرت آرش در استانبول با همراهی خوانندگان دیگری نیز همراه است.

شما می توانید سفارش خرید بلیط کنسرت آرش استانبول را به ترکیه فور اور ارائه کنید و بلیط خود را بدون دردسر خریداری و دریافت کنید.

هماهنگی خرید بلیط کنسرت آرش در استانبول: تلگرام هماهنگی خرید بلیط کنسرت آرش در استانبول: واتس اپ

سالن کنسرت آرش استانبول: کنسرت های آرش با توجه به هیجان بالای اجرای آرش، معمولاً فاصله کمی با صندلی حضار دارد. برای مثال در 5 فروردین 1403، آرش، ساسی، اکس بند، کامران و هومن در استانبول در اُرا آرنا در بایرام پاشا استانبول به روی صحنه می روند.
قیمت بلیط کنسرت آرش استانبول: قیمت بلیط کنسرت آرش استانبول به دلیل همراهی دیگر هنرمندان، جذاب بنظر می رسد: بصورت دلاری بوده و با توجه به محل نشستن در سالن 89 – 104 – 109 – 114 و 119 دلار می باشد که در هر سال می تواند متغیر باشد.
آرش در کنسرت های استانبول کدام آهنگ ها را می خواند؟
آرش در کنسرت استانبول معمولاً آهنگ های زیر را اجرا می نماید:
برو برو، دوست دارم، اسمت چی چیه، ملودی، زندگی باحاله، ای یار بگو، تکون بده، دنیا، تیکه تیکه کردی.

کنسرت آرش در استانبول
اندی در استانبول

قیمت بلیط کنسرت اندی استانبول: دارم میام به تهران!

کنسرت اندی در استانبول همواره از شادترین برنامه های تفریحی در استانبول بوده است. به خصوص که در برخی از کنسرت های اندی، شَینی نیز با او همراه می کند و لحظات خاطره انگیزی برای حاضران در سالن فراهم می نماید. اما برای خرید بلیط کنسرت اندی در استانبول، باید چه کاری انجام داد؟

شما می توانید سفارش خرید بلیط کنسرت اندی استانبول ل را به ترکیه فور اور ارائه کنید و بلیط خود را بدون دردسر خریداری و دریافت کنید.

هماهنگی خرید بلیط کنسرت اندی در استانبول: تلگرام هماهنگی خرید بلیط کنسرت اندی در استانبول: واتس اپ

سالن کنسرت اندی استانبول: کنسرت های اندی در سالن های متعددی در استانبول برگزار شده است. برای مثال 1 فروردین 1403 در سالن TIM SHOW CENTER در منطقه ساریر استانبول، میزبان هموطنان گرامی خواهد بود.
قیمت بلیط کنسرت اندی استانبول: قیمت بلیط کنسرت اندی استانبول بصورت دلاری بوده و با توجه به محل نشستن تعیین می گردد: بصورت دلاری بوده و با توجه به محل نشستن در سالن 60 – 70 – 85 – 100 و 120 دلار می باشد که در هر سال می تواند متغیر باشد.
اندی در کنسرت های استانبول کدام آهنگ ها را می خواند؟
اندی در کنسرت استانبول معمولاً آهنگ های زیر را اجرا می نماید:
یه نفری، آره آره، عروسی، عروسک، به کسی نگو، چه احساس قشنگی، چه خوشگل شدی، دختر بندری، قصه عشق، دختر بندر، خوشگلا باید برقصن، گلی جون، حنا، حس جدید، جان جانان، خواستگاری، پریا خانوم، سر سپرده، منو تو، تب تو، تولد، یکدونه دختر، دارم میرم به تهران، اگه عشق همینه، شیطنت، آمنه، شیطون بلا، آتیش، تو نباشی، بلا، پری شهر قصه، شبگرد، پاشو با من برقص، دختر ایرونی، چشمای ناز، آروم بگیر، دوست دارم، نازنین، دلمو بهت بستم، سلام عاشقونه، نگو نه نمیشه، گل بندر.

کنسرت آندی در استانبول

سایر کنسرت ایرانی استانبول: به سبک کلاسیک!

در استانبول کنسرت های ایرانی با حضور ارکستر سمفونیک در کافه ها و تالارهای کوچک برگزار می گردد. علاقه مندان به شرکت در کنسرت های ایرانی کلاسیک، می توانند به کلاب های موجود در خیابان استقلال و یا سالن های موسیقی کلاسیک مراجعه نمایند. این رویدادها با توجه به حضور علی رهبری به عنوان رهبر ارکستر سمفونیک استانبول تقویت شده است.

کنسرت ایرانی استانبول

نکته مهم برای کنسرتهای ایرانی در استانبول: حمل و نقل تا کنسرت

یکی از مهم ترین نکاتی که باید برای شرکت در کنسرت های ایرانی در استانبول مدنظر قرار دهید، مسئله و چالش حمل و نقل است. از آنجایی که تاکسی در استانبول همانند دیگر نقاط اروپا، گران است، استفاده از حمل و نقل عمومی ضرورت پیدا می کند. بنابراین بهتر است تا پیش از حضور در کنسرت های ایرانی استانبول، یک استانبول کارت یا همان کارت ویژه حمل و نقل استانبول را تهیه کنید و مسیرهای رفت و برگشت خود به محل برگزاری کنسرت را در ابزارهایی نظیر گوگل مپ بررسی کنید تا دقیق بدانید که برای رفتن و برگشتن، بایستی از کدام وسایل حمل و نقل استانبول استفاده کنید. دقت کنید که حمل و نقل عمومی در استانبول بسیار قوی بوده و قطعا می توانید بدون پرداخت هزینه های نجومی، از حمل و نقل با کیفیت استانبول بهره ببرید.

حمل و نقل تا کنسرت های ایرانی استانبول

سال‌ها خاطره را از نزدیک لمس کنید!

در این صفحه، با مهم ترین کنسرت های ایرانی در استانبول آشنا شدیم و برای تهیه و خرید بلیط بلیط کنسرت های استانبول، خدمات ترکیه فور اور از جمله بخش صرافی و خرید بلیط مدنظر شما را شرح دادیم. پس اگر قصد خرید بلیط کنسرت های استانبول با همکاران ما از طریق تلگرام یا واتس اپ در تماس باشید.
همیشه فرصت لمس خاطره ها نیست!مطالب مرتبط در ترکیه فور اور
کنسرتهای رایگان شهرداری
خدمت سربازی در ترکیه


سؤالات متداول
اطلاعاتی که در مورد کنسرتهای ایرانی در استانبول نمی دانید
سوالات متداول در موردکنسرتهای ایرانی در استانبول
آیا امکان خرید بلیط کنسرت های ایرانی در استانبول وجود دارد؟
بله. بایستی کلاس صندلی و نرخ مدنظر را برای همکاران ما جهت خرید بلیط کنسرت ارسال نمایید.
کدام یک از خوانندگان ایرانی در استانبول و ترکیه کنسرت برگزار می کنند؟
اکثر خوانندگان برتر ایرانی نظیر معین، ابی، داریوش، گوگوش، شادمهر و غیره در استانبول و سایر شهرهای ترکیه فعالیت دارند.
قیمت بلیط کنسرت های ایرانی در ترکیه چقدر است؟
قیمت بلیط کنسرت ایرانی در استانبول به خواننده بستگی دارد و از 50 تا 1000 دلار متغیر است.


ارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.

ملوک نظری 3/18/2024 6:37:13 PM

سلام وقت بخیر. ببخشید از چند وقت قبل میتونم کنسرت استاد معین رو رزرو کنم؟

ترکیه فور اور 3/18/2024 8:45:13 PM

درود. از زمانی که پرتال فروش بلیط کنسرت معین در استانبول باز شود تا پیش از اتمام بلیط ها، قابل خریداری می باشد.