حواله ارزی به آلمان

حواله یورو به آلمان
صدای ترکیه فور اور را از دويچسلند، سرزمین ژرمن ها می شنوید!

اگر در تکاپوی ارسال پول برای فرزندتان در آلمان هستید یا به هر دلیل دیگری نیاز به حواله یورو به المان دارید، این فرآیند را در کمتر از سی دقیقه در ترکیه فور انجام خواهیم داد!
بنابراین دیگر همانند سالهای دور، حواله پول به آلمان کاری زمان بر و پردردسر نیست.
از شما دعوت می کنیم که برای آشنایی با روند انجام حواله یورو به آلمان، چیزی در حدود یک دقیقه از وقت خود را به ما بسپارید تا نکات لازم را در این صفحه تشریح نماییم.

استعلام قيمت یورو به آلمان در تلگرام استعلام قیمت یورو به آلمان در واتساپ


استعلام قیمت یورو به آلمان

برای دریافت نرخ لحظه ای با توجه به حجم معامله، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تماس فوری از طریق تلگرام
تماس فوری از طریق واتساپ
تماس فوری 05342406499

فرآیند انجام حواله یورو به آلمان: از برلین تا دوسلدورف!

انجام حواله یورو به آلمان

حواله به آلمان با توجه به تمرکز بالای دانشجویان ایرانی و حجم حواله به این کشور، بهترین کارمزد را میان انواع حواله یورو به اروپا دارد. حواله یورویی به آلمان،به کلیه شهرهای آلمان از جمله برلین، مونیخ، هامبورگ، فرانکفورت، اشتوتگارت، دوسلدورف، کلن، لایپزیگ، نورنبرگ، هایدلبرگ، فرایبورگ، درسدن، بن، برمن، هانوفر صورت می پذیرد. برای حواله یورو به المان بایستی مراحل زیر را در انجام دهید:

  1. نخست از همکاران ما قیمت حواله یورو به المان را دریافت خواهید کرد.
  2. سپس وجه موردنظر و کازمرد آن را به حساب ریالی موسسه یا حساب ارزی در صورت تمایل پرداخت خواهید نمود.
  3. با ارسال جزئیات حساب موردنظر، مطابق با نرخ حواله یورو به المان که پیش تر دریافت نموده اید، حواله شما در کمتر از چند ساعت به آلمان انجام می گردد.


برای حواله به آلمان، کدام یک از بانک های این کشور پشتیبانی می گردد؟

کلیه بانک های کشور آلمان که متصل به بدنه مالی اتحادیه اروپا هستند، قابلیت انجام حواله یورو به آلمان را دارند. بنابراین کافیست تا مشخصات حساب یورویی خود را جهت حواله به این کشور داشته باشید.
کارمزد حواله پول به آلمان به حجم حواله بستگی دارد و بین 3 تا 7 درصد می باشد.حواله رولوت به آلمان: نسل جدید حساب های بانکی آنلاین

حواله یورو به رولوت آلمان

حواله پول به آلمان از طریق بانک اینترنتی رولوت نیز امکان پذیر است. برای انجام حواله رولوت به آلمان تنها IBAN حساب یورویی شما در رولوت نیاز است. واریز یورو به Revolut در آلمان در کمتر از 15 دقیقه صورت می پذیرد. فرآیند انجام حواله به Revolut آلمان همانند دستورالعمل فوق است و تفاوتی با سایر بانک ها ندارد بجز اینکه فرآیند واریز یورو به رولوت سریع تر از سایر بانک های اتحادیه اروپاست.

حواله به رولوت آلمانحواله یورو به رولوت آلمان (Revolut)


حواله یورو به آلمان در غرب استانبول: از استانبول تا سرزمین ژرمن ها، فقط 15 دقیقه!

انجام حواله یورو به آلمان با توجه به تمرکز هموطنان عزیزمان در این کشور از جمله محبوب ترین سرویس های ترکیه فور اور، به عنوان اولین صرافی ایرانی در استانبول با تمرکز بر حواله ایرانیان به سایر کشورهای اروپایی است. اگر در غرب استانبول و در در مناطق اسنیورت، باهچه شهیر، آوجیلار، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه و غیره هستید، می توانید با مراجعه حضوری به ترکیه فور، درخواست حواله به آلمان را ثبت نمایید.انواع حواله ارزی در ترکیه فور اور

حواله لیر به ترکیه
حواله یورو به اروپا
حواله یورو به ایتالیا
حواله یورو به اسپانیاارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.