قیمت حواله یورو به اروپا و ترکیه - 2 اردیبهشت 1403
تنها صرافی تخصصی حواله یورو

قیمت حواله یورو امروز - 2 اردیبهشت 1403
نرخ حواله یورو به اروپا و ترکیه نرخ خرید نرخ فروش
قیمت یورو در ترکیه (به تومان)
نرخ حواله یورو به اروپا

تصور کنید که جهت فرستادن پول برای فرزندتان، نقد کردن درآمد یورویی، خرید یک کالا و غیره، نیاز به حواله یورو به اروپا و ترکیه داشته باشید و این کار در کمتر از یک روز کاری صورت بپذیرد! رویایی فراتر از یک بانک.
تحقق این روند ساده و حرفه ای، با سال ها تجربه و روابط کاری گسترده ما با کشورهای مختلف دنیا حاصل شده است. بنابراین، بهترین قیمت حواله یورو به کشورهای عضو اتحادیه اروپا، ترکیه و ایران را از ما بخواهید.

با توجه به نوسانات لحظه ای نرخ ارز، برای استعلام دقیق با همکاران ما در واتس اپ، تلگرام یا بصورت تلفنی تماس حاصل فرمایید. استعلام قیمت حواله یورو در تلگرام استعلام قیمت حواله یورو در واتساپ

استعلام قیمت حواله یورو به اروپا، ترکیه و ایران

برای دریافت نرخ لحظه ای با توجه به حجم معامله، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تماس فوری از طریق تلگرام
تماس فوری از طریق واتساپ
تماس فوری 05342406499

حواله یورو

حواله به اروپا


انجام حواله یورو به کلیه کشورهای اروپایی
قیمت حواله یورو به اروپا

حواله یورو به ترکیه - ایران


خرید و فروش یورو با ریال یا سایر ارزها در استانبول
نرخ حواله یورو به ترکیهحواله یورو به اروپا

حواله یورو به اتحادیه اروپا

گاهی لحظاتی وجود دارد که یک انتقال ساده یورو، می‌تواند به یک راه حل معجزه آسا برای مشکلات به ظاهر غیرقابل حل تبدیل می شود.
این موقعیت را تصور کنید: فردی در اروپا که با چالش های مالی دست و پنجه نرم می کند، به شدت به یورو نیاز دارد و پدرش هزاران مایل دورتر در ایران، کلید تغییر وضعیت را در دست دارد. حواله یورو به اروپا در کمترین زمان ممکن، گاهی می تواند از بحران های ذهنی، مالی و خانوادگی جلوگیری کند.
حواله به اروپا به علت تحریم های فزاینده اقتصادی، از نگاه اولیه و سنتی حضور در صرافی های بازار تهران، اصفهان، شیراز و غیره، یک چالش پرهزینه و نگران کننده است. گرفتن بهترین قیمت حواله یورو به اروپا ، سرعت در انجام یورو حواله، اطمینان از بلوکه نشدن پول و پرداخت کمترین کارمزد ممکن در قیمت یورو حواله و غیره، از مهم ترین چالش های ذهنی افراد در انتقال پول از ایران به اروپا هستند.
قیمت حواله یورو شامل دو بخش می گردد. بخش نخست اصل نرخ یورو حواله بوده و بخش دوم شامل کارمزد انتقال یورو به اروپا خواهد بود. نرخ حواله یورو امروز به قیمت این ارز در بازار استانبول بستگی دارد و میزان کارمزد نیز به حجم تراکنش و روز انجام معامله بستگی دارد.خدمات انجام حواله یورو به کدام کشورها انجام می شود؟

دیگر مثل گذشته نیست که انجام حواله به برخی از کشورهای اروپایی اصطلاحاً رایج باشد!
ده سال پیش اگر از یک صراف در ترکیه سوال می کردید که بیشتر حواله یورو را به چه کشورهایی انجام می دهد، پاسخ این بود که هر کشوری که ایرانی در آن بیشتر زندگی می کند و احتمالاً به کشورهایی مثل آلمان و ایتالیا فکر می کردید. اما دیگر اینگونه نیست. شما می توانید ساکن ونیز ایتالیا باشید اما کارت بانکی شما متعلق به کشور لیتوانی باشد و این امری بسیار رایج است. بنابراین بایستی گفت که حواله یورو به کلیه کشورهای اروپایی انجام می شود.

حواله یورو به اتریشحواله یورو به اتریش
حواله یورو به بلژیکحواله یورو به بلژیک
حواله یورو به بلغارستانحواله یورو به بلغارستان
حواله یورو به چکحواله یورو به چک
حواله یورو به دانمارکحواله یورو به دانمارک
حواله یورو به فنلاندحواله یورو به فنلاند
حواله یورو به فرانسهحواله یورو به فرانسه
حواله یورو به کرواسیحواله یورو به کرواسی
حواله یورو به هلندحواله یورو به هلند
حواله یورو به ایرلندحواله یورو به ایرلند
حواله یورو به سوئدحواله یورو به سوئد
حواله یورو به سوییسحواله یورو به سوییس
حواله یورو به مجارستانحواله یورو به مجارستان
حواله یورو به مالتحواله یورو به مالت
حواله یورو به موناکوحواله یورو به موناکو
حواله یورو به نروژحواله یورو به نروژ
حواله یورو به لهستانحواله یورو به لهستان
حواله یورو به پرتغالحواله یورو به پرتغال
حواله یورو به رومانیحواله یورو به رومانی
حواله یورو به سن مارینوحواله یورو به سن مارینو
حواله یورو به اسلواکیحواله یورو به اسلواکی
حواله یورو به اسلوونیحواله یورو به اسلوونی
حواله یورو به یونانحواله یورو به یونان
حواله یورو به ایسلندحواله یورو به ایسلند
حواله یورو به لتونیحواله یورو به لتونی
حواله یورو به لیختن‌اشتاینحواله یورو به لیختن‌اشتاین
حواله یورو به لیتوانیحواله یورو به لیتوانی
حواله یورو به لوکزامبورگحواله یورو به لوکزامبورگ
حواله یورو به استونیحواله یورو به استونی
حواله یورو به جبل الطارقحواله یورو به جبل الطارق
حواله یورو به آندوراحواله یورو به آندورا
حواله لک به آلبانیحواله لک به آلبانی

انجام حواله یورو به بانک مجازی Revolut

یکی از بانکهای اینترنتی یا مجازی که در سالهای گذشته در قاره سبز، متداول شده است، رولوت (Revolut) می باشد. چیزی شبیه به بلوبانک ایران!
بنابراین اگر قصد شارژ حساب رولوت خود را دارید، می توانید این کار را به ما بسپارید. حواله به حساب رولوت در کلیه کشورهای اروپایی در کمتر از چند ساعت انجام می گردد.
همچنین انجام حواله یورو به سایر بانکهای مجازی و قانونی اتحادیه اروپا انجام می گردد.

حواله یورو به رولوتحواله یورو به رولوت (Revolut)


حواله یورو به آلمان

حواله یورو به آلمان

صدای ترکیه فور اور را از دويچسلند، سرزمین ژرمن ها می شنوید! حضور و مهاجرت گسترده هموطنان به این کشور، موجب شده تا با حجم قابل توجهی از حواله یورو از آلمان به ایران و بالعکس روبرو باشیم. همچنین با جذب بسیاری از دانشجویان ایرانی به کشور آلمان، حواله یورو از ایران به آلمان بسیار رایج می باشد و لذا در این بازار رقابتی، بهترین قیمت حواله یورو به آلمان را ارائه می کنیم. فرآیند انتقال وجه به آلمان از ایران و بالعکس بسیار ساده و بدون پیچیدگی های رایج انتقال وجه می باشد. تنها کافیست که حساب مبدا، حساب مقصد و حجم حواله خود را تعیین بفرمایید تا در کمترین زمان ممکن، حواله یورو به آلمان و بالعکس انجام بپذیرد.
حواله یورو به آلمانحواله یورو به اسپانیا

حواله یورو به اسپانیا

بدون معطلی و بدون نگرانی! برای حواله یورو به اسپانیا کافیست تا حجم حواله یورو به اسپانیا را مشخص کنید. انجام حواله یورو به سرزمین ماتادورها، با کمترین کارمزد ممکن صورت می گیرد.
به خصوص با جذب دانشجویان ایرانی به این کشور در سالیان اخیر، حواله یورو به اسپانیا بیش از پیش با اقبال مواجه شده است. بنابراین انجام حواله یورو به اسپانیا در کلیه شهرها نظیر مادرید، بارسلون، والنسیا، سرویا، زاراگوزا، بیلبائو، مالاگا با بهترین نرخ حواله یورو به اسپانیا انجام می گردد.
حواله یورو به اسپانیاحواله یورو به ایتالیا

حواله یورو به ایتالیا

تصور کنید که در کنار بنای تاریخی ویلای هادریان در شهر رُم هستید، و با کمبود نقدینگی یورو روبرو شده اید. کافیست با واریز ریال از اینترنت بانک ایرانی خود، در کمتر از چند ساعت، حواله یورو به ایتالیا را دریافت کنید و با اطمینان خاطر، به سمت کاخ طلایی نرون حرکت کنید و از گشت و گذار در رُم لذت ببرید!
انجام حواله یورو به ایتالیا یکی از تخصصی ترین آیتم های انجام حواله ارزی در ترکیه فور اور می باشد. در این راستا بهترین قیمت حواله یورو به ایتالیا با امکان انتقال یورو به کلیه شهرهای ایتالیا نظیر رم، میلان، ناپل، تورینو، فلورانس، ونیز، بولونیا، ژنوا، پالرمو، ناپولی امکان پذیر می باشد.
حواله یورو به ایتالیاقیمت حواله یورو به ترکیه و ایران

حواله یورو از ترکیه حواله یورو به اروپا حواله یورو به ایران

حس شگفت انگیز حضور در دنیای جدید و جامعه جهانی! انتقال یورو بین ایران و ترکیه، تنها یک مبادله مالی نیست. بلکه یک تجربه ناشناخته و لذت بخش برای ماست. دنیایی را تصور کنید که در آن موانع سنتی ناشی از تحریم ها ناپدید می شوند و نقل و انتقال یورویی شما به طور یکپارچه در فضای بین این دو کشور حرکت می کند.
حضور همسایه غربی ایران در خاک اروپا، مبادلات گسترده تجاری میان ترکیه و اتحادیه اروپا و اقتصاد آزاد و متصل به مبادلات بانکی موجب شده که واریز و دریافت یورو در ترکیه کاملاً آزاد و در چارچوب قوانین مالی بین المللی باشد.
بنابراین اگر به هر دلیلی قصد انجام حواله یورو میان ایران و ترکیه داشته باشید، این کار به سرعت انجام می پذیرد. اما حواله یورو به ترکیه و ایران در دو فرم خرید و فروش یورو انجام می شود که در ادامه به آن ها می پردازیم:

خرید یورو در ترکیه: یورو شما را خریدار هستیم!

به زبان ساده، اگر در کشور ترکیه دارای یورو هستید، یورو شما را خریداری کرده و معادل ریالی آن را به حساب مدنظر شما در ایران حواله می کنیم. این خدمت برای افرادی که درآمد یورویی در کشور ترکیه دارند یا بسیاری دیگر از کیس های مشابه، بسیار مناسب است. با توجه به میزان برابری یورو و ریال در استانبول، نرخ چنج یورو به تومان محاسبه می شود و با توجه به بازار در گردش در استانبول، بهترین نرخ حواله یورو به ایران ارائه می گردد.
نکته: می توانید یورو مدنظر خود را بصورت نقدی یا واریز به حساب به ما تحویل دهید.
نکته: واریز وجه ریال شما از طریق ایران صورت می گیرد و تحویل نقدی ریال در خاک ترکیه نداریم چرا که ریال ایران در ترکیه بصورت نقدی رایج نیست.

فروش یورو در ترکیه: یورو موردنیاز شما را در ترکیه تامین می کنیم!

بسیاری از هموطنان ما برای خرید ملک در ترکیه، ثبت نام دانشگاه در این کشور و بسیاری دیگر از نیازهای روزمره، نیاز به دریافت یورو دارند. با دریافت معادل ریالی مدنظر، وجه یورو را در ترکیه به شما تحویل می دهیم. این خدمت برای دوستانی که قصد انتقال یورو از ایران به ترکیه دارند و با محدودیتهای انتقال کاغذی یورو در فرودگاه مواجه هستند، بسیار مناسب است و به این صورت می توانند بدون حمل هیچ گونه وجه نقدی یورو جهت انتقال به ترکیه، تنها بصورت آنلاین، یورو خود را در ترکیه تحویل بگیرند. قیمت یورو حواله ای امروز مطابق با تعرفه فروش این ارز محاسبه می گردد.
نکته: یورو درخواستی می تواند بصورت نقدی یا واریز به حساب، خدمت شما ارائه شود.
نکته: ریال پرداختی شما بصورت واریز به حساب بایستی صورت بگیرد و دریافت نقدی ریال چه در ترکیه و چه در ایران میسر نیست.خدمات حواله یورو ویژه ساکنین غرب استانبول: خداحافظی با کاپالی چارشی

رفت و آمد و دشواری های حضور در بازار بزرگ استانبول را فراموش کنید. در ترکیه فور اور، خدمات حواله یورو به استانبول در غرب این شهر بزرگ، هموطنان گرامی به ویژه در مناطق اسنیورت، باهچه شهیر، آوجیلار، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه و غیره با بهترین نرخ ممکن صورت می گیرد. کافیست برای انجام حواله با کارشناسان ما در بخش حواله یورو ترکیه فور اور تماس بگیرید.انواع حواله ارزی در ترکیه فور اور
حواله لیر به ترکیهارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.