قیمت یورو به لیر
یک صرافی قابل اعتماد و نزدیک برای چنج یورو به لیر ترکیه

قیمت یورو به لیر ترکیه - 2 اردیبهشت 1403
قیمت ارز در ترکیه نرخ خرید نرخ فروش
قیمت یورو به لیر در ترکیه
توجه: قیمت یورو به لیر ترکیه، برای حجم معامله بالا، به شرح فوق می باشد. اگر حجم معامله بالا نیست، نرخ یورو به لیر را از واتس اپ یا تلگرام پشتیبانی سوال بفرمایید.
چنج لیر و یورو

بر اساس سالها تجربه در این حوزه، می‌دانیم که بعد مسافت و مسئله اعتماد، برای متقاضیان خرید یورو به لیر (و بالعکس) بسیار اهمیت دارد. اگر هنوز هم برای تبدیل یورو به لیر، به بازار بزرگ استانبول (کاپالی چارشی) فکر می‌کنید و نگران مسائلی نظیر امنیت، نرخ خوب لیر به یورو، چگونگی حمل یورو و لیر، طولانی بودن بعد مسافت، عدم آشنایی با زبان ترکی، دریافت پول تقلبی، سرعت انتقال پول و غیره هستید، ترکیه فور آور پیشنهاد اول هموطنان ماست.

ما با سالها تجربه و درک نگرانی‌های هموطنان عزیزمان، بهترین قیمت یورو به لیر (و بالعکس) را ارائه می‌نماییم. از شما دعوت می‌کنیم که در ادامه این صفحه با نحوه انجام تبدیل یورو به لیر، یا لیر به یورو همراه ما باشید. استعلام لیر به یورو در تلگرام استعلام لیر به یورو در واتساپ

استعلام فوری قیمت لیر به یورو

برای دریافت نرخ لحظه ای نرخ تبدیل یورو به لیر با توجه به حجم معامله، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تماس فوری از طریق تلگرام
تماس فوری از طریق واتساپ
تماس فوری 05342406499

تبدیل یورو به لیر

تبدیل یورو به لیر: چگونه؟ قیمت چقدر است؟

قیمت یورو به لیر به دو صورت در ترکیه مشخص می گردد:
روش اول: قیمت یک یورو به لیر ترکیه توسط بانک ها در هر روز کاری مشخص خواهد شد و بانکها اقدام به خرید و فروش لیر به یورو و بالعکس می نمایند. در این بین، نرخ تبدیل یورو به لیر در بانک زراعت نسبت به سایر بانکهای دولتی و خصوصی منصفانه تر است اما باز هم نرخ واقعی نیست!
روش دوم: نرخ تبدیل یورو به لیر و بالعکس پیش از ظهر هر روز کاری، در بازار ارز و سکه هر شهر تعیین و توسط صرافی ها ارائه می شود. معمولاً نرخ یورو به لیر (فروش یورو به لیر) در صرافی ها نسبت به بانکها بهتر بوده و نرخ لیر به یورو (خرید یورو با لیر) نیز مجدداً نسبت به بانکها منصفانه تر می باشد.
اما به علت وسعت شهرها در ترکیه به خصوص در شهر زیبای استانبول، دسترسی به بازار برای همه افراد میسر نیست و هزینه بالای رفت و آمد به بازار و همچنین بعد مسافت، باعث می شود که افراد کمتری به بازار مراجعه نمایند.
ما در ترکیه فور اور، نزدیک ترین نرخ لیر به یورو نسبت به بازار کاپالی چارشی استانبول را ارائه می کنیم. شما می توانید بسته به حجم معامله خود، بهترین نرخ یورو به لیر در ترکیه را از ما بخواهید.
اما در ادامه به روش های معامله ارز یورو به لیر می پردازیم.تبديل يورو به لير در ترکیه: بصورت حساب به حساب

برای تبدیل لیر ترکیه به یورو یا بالعکس، انجام تراکنش بصورت حساب به حساب، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش نقل و انتقال لیر و یورو می باشد.
در صورتی که قصد فروش یورو خود را داشته باشید، می توانید به سادگی یورو را از طریق حساب یورویی نزد بانکهای ترکیه، به شماره حساب موسسه واریز نمایید و معادل آن بصورت لیر به حساب لیری شما منتقل خواهد شد.
همچنین در صورتیکه قصد خرید یورو داشته باشید، می توانید معادل آن را به لیر، به حساب موسسه واریز نمایید و یورو خود را در حساب یورویی خود در ترکیه دریافت کنید.
لازم به ذکر است که کلیه حسابهای بانکی کاملاً امن و فاقد هرگونه مشکل قانونی هستند.
با توجه به ماهیت آنلاین فرآیندها، قیمت یورو به لیر ترکیه و بالعکس در هر ساعت از شبانه روز از طریق بازارهای بین المللی مالی قابل استعلام بوده و انجام تراکنش هیچ منعی ندارد. بنابراین می توانید در کلیه ساعات شبانه روز با همکاران ما در تماس باشید.
عملیات اکسچنج لیر به یورو یا یورو به لیر در کلیه بانکها و موسسات مالی کشور ترکیه قابل انجام است. از جمله محبوب ترین سیستم های بانکی در این کشور، برای خرید یورو به لیر ترکیه، می توان به بانکهای زیر اشاره کرد:
البته اگر حساب مبدا و مقصد شما جزو حسابهای زیر نبود، نگران نباشید. ترکیه فور اور قابلیت انجام تراکنش به کلیه حسابهای بانکی در ترکیه را دارد.

زراعت بانک ترکیهزراعت بانک ترکیه (Ziraat Bankası)
ایش بانک ترکیهایش بانک ترکیه (Türkiye İş Bankası)
آک بانک ترکیهآک بانک ترکیه (Akbank)
پاپارا بانک ترکیهپاپارا بانک ترکیه (Papara)
واکیف بانک ترکیهواکیف بانک ترکیه (VakıfBank)
هالک بانک ترکیههالک بانک ترکیه (Halkbank)
گارانتی بانک ترکیهگارانتی بانک ترکیه (Garanti BBVA)

چنج یورو به لیر با بالعکس: بصورت نقدی (کَش)

چنج یورو به لیر یا لیر به یورو بصورت نقدی دارای مزایا و معایب متعددی است. از جمله مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بصورت نقدی معمولاً ارزان تر است.
  • نرخ برابری یورو به لیر در روزهای غیرتعطیل کاملاً است و می توان بسته به حجم تراکنش نسبت به دریافت ارز موردنظر اقدام نمود.
  • خرید یورو به لیر بصورت کَش کارمزد مازادی نظیر واریز به حساب ندارد

اما انجام معامله لیر به یورو بصورت نقدی دارای معایبی نیز هست:

  • هزینه رفت و آمد و بعد مسافت در کشور ترکیه بسیار بالاست و می تواند نرخ تمام شده معامله شما را بالا ببرد.
  • ریسک حمل ارز و امنیت آن یکی از نگرانی های انجام معاملات حضوری است.
  • امکان انجام معامله حضوری فقط در ساعات اداری و روزهای غیرتعطیل میسر است.
  • برای مبالغ بالا از سرعت انجام پایین تری نسبت به عملیات حساب به حساب برخوردار است.


خرید یورو به لیر

خرید یورو به لیر: معامله ای نه چندان جذاب!

در ترکیه هم مثل اکثر نقاط دنیا، یورو جذاب ترین ارز رایج نیست! پس برای خرید یورو به لیر یا بالعکس هم، مشتریان کمتری دارد. دلیل این مسئله سیطره و قدرت دلار آمریکا در دنیاست. اما به علت وجود بخشی از خاک ترکیه در قلمرو قاره اروپا و همچنین روابط تجاری بسیار نزدیک ترکیه با قاره سبز، یورو هنوز ارزش خاص خود را دارد و همانند ایران نیست که یورو نسبت به دلار، با اقبال بسیار کمتر روبرو بوده و اصطلاحاً ارز بدمعامله ای باشد. اما خب بایستی پذیرفت که مشتریان کمتری نسبت به دلار آمریکا دارد.
سیاستهای دولت در بخش ملک: با توجه به سیاستهای دولت در سالهای گذشته به خصوص در بخش خرید ملک در ترکیه و ثبت قیمت املاک به یورو، شاهد اقبال بیشتری نسبت به این ارز هستیم که موجب شده تا قیمت یورو به لیر منصفانه و مطابق استانداردهای معادل سازی ارزی باشد. نسبت ارزش یورو به این صورت است که هر یک یورو، برابر 1.09 دلار آمریکاست. پس قدرت بیشتری نسبت به ارز آمریکا دارد اما همه چیز ارزش ذاتی نیست بلکه اثرگذاری بر مناسبات سیاسی اقتصادی جهان اهمیت بیشتری دارد.
کاهش ارزش لیر در برابر یورو: تبديل يورو به لير در تركيه نسبت به سالهای گذشته، تغییر بسیار زیادی کرده است. زیرا پول ملی این کشور از سال 2021 و در راستای جذب سرمایه بین المللی پس از دوران کووید، در برابر یورو نیز افت قابل توجهی داشته است و همین مسئله باعث شده که اروپاییان نیز علیرغم افت جهانی ارزش یورو، باز به سرمایه گذاری در آناتولی و بالکان علاقه مند شوند و درصدد یافتن بهترین نرخ یورو به لیر در این منطقه باشند.
دلایل افزایش اهمیت یورو در ترکیه همچنین پس از رخدادهای مربوط به جنگ اوکراین و روسیه، شاهد حجم مهاجرت گسترده ای از شهروندان این دو کشور به ترکیه بودیم که همین مطلب موجب رشد چرخه یورو در ترکیه شد. با این که در آغاز جنگ پیش بینی ها بر این بود که بروز جنگ در منطقه اروپای شرقی، می تواند منجر به تضعیف یورو شود و اکثر افرادی که در ترکیه یورو نگهداری می کردند، نسبت به چنج یورو به لیر اقدام نموده و ارزهای دیگر را جایگزین سبد سرمایه گذاری خود نمودند.
در نتیجه می توان گفت که قیمت یورو به لیر ترکیه تابع سیاستهای جهانی و داخلی دولت است.
در این بخش به برخی از کاربردها و نیازهای تبدیل لیر به یورو یا چنج یورو به لیر اشاره کردیم اما در ادامه با این موارد بیشتر آشنا خواهیم شد.خرید یورو به لیر از صرافی ایرانی: ویژه ساکنین غرب استانبول

اگر در غرب استانبول زندگی می کنید و درصدد تبدیل لیر به یورو یا بالعکس هستید، دیگر نیازی به مراجعه به کاپالی چارشی نیست. ترکیه فور اور به عنوان اولین بهترین صرافی ایرانی غرب استانبول با توجه به حضور فیزیکی در این منطقه، انجام چنج یورو به لیر، لیر به یورو و سایر تراکنش های ارزی را برای ساکنین محترم مناطق اسنیورت، باهچه شهیر، آوجیلار، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه و غیره تسهیل نموده است. نرخ یورو به لیر امروز در بازار اصلی استانبول تعیین می گردد. نرخ ارائه شده در ترکیه فور اور به نرخ بازار بسیار نزدیک بوده و لذا از حضور فیزیکی در بازار بسیار به صرفه تر است. کارشناسان ما به زبان فارسی و مسلط به شرایط مالی و اقتصادی ایران و ترکیه، آماده ارائه خدمت به هموطنان گرامی می باشند.انواع حواله ارزی در ترکیه فور اور
حواله یورو به اروپا
حواله لیر به ترکیهارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.