قیمت حواله دلار به ترکیه امروز 2 اردیبهشت 1403
بهترین نرخ حواله دلار به ترکیه را از ما بخواهید

قیمت دلار در ترکیه - 2 اردیبهشت 1403
قیمت حواله دلار به ترکیه نرخ خرید نرخ فروش
قیمت دلار ترکیه به تومان
قیمت حواله دلار به ترکیه امروز

موقعیتی را تصور کنید که در کشور ترکیه قصد خرید حواله دلار یا فروش آن را دارید، و کلیه عملیات انجام حواله در کمتر از چند ساعت انجام بپذیرد. این سرعت عمل و امنیت در انجام حواله دلار، برای گردشگران در استانبول، افراد مقیم که قصد خرید ملک و غیره دارند، چیزی شبیه به یک رویاست.
انجام حواله دلار از ترکیه به ایران یا بالعکس در ترکیه فور اور به عنوان یکی از راهکارهای مبادله دلار بین ایران و ترکیه یا نقد کردن درآمدهای ارزی با بهترین قیمت حواله دلار به ترکیه قابل ارائه است.

با توجه به نوسانات لحظه ای نرخ ارز، برای استعلام دقیق با همکاران ما در واتس اپ، تلگرام یا بصورت تلفنی تماس حاصل فرمایید. استعلام قیمت دلار حواله ترکیه در تلگرام استعلام نرخ دلار حواله ترکیه در واتساپ

استعلام فوری قيمت دلار در تركيه

برای دریافت نرخ لحظه ای با توجه به حجم معامله، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تماس فوری از طریق تلگرام
تماس فوری از طریق واتساپ
تماس فوری 05342406499

قیمت دلار حواله ترکیه

ارسال دلار از ترکیه به ایران


تحویل دلار در ترکیه و دریافت دلار یا معادل ریالی آن در ایران
حواله دلار به ایران

حواله دلار از ایران به ترکیه


واریز ریال در ایران و دریافت دلار در ترکیه
حواله دلار به ترکیه


انجام حواله دلار از ایران به ترکیه

قیمت دلار ترکیه به تومان عیناً مطابق نرخ دلار در تهران نیست. گاهی نرخ حواله دلار به ترکیه از تهران گرانتر و گاهی نیز ارزانتر است. در واقع عامل اصلی و اثرگذار بر این نرخ، نرخ های برابری با سایر ارزهای جهان نظیر درهم امارات و انتظار واقعی از بازار است.
جهت ارسال دلار از ایران به کشور ترکیه، بایستی قیمت دلار حواله ترکیه را دریافت نمایید. فرآیند بدین شکل است که پس از استعلام قيمت دلار در تركيه، معادل ریالی آن به حساب ارائه شده توسط مشتری واریز می گردد و پس از آن، می توانید وجه دلاری خود را بصورت نقدی از ترکیه فور اور دریافت نمایید.
نکته: دقت بفرمایید که تحویل دلار تنها بصورت نقدی میسر است و به حساب دلاری شما در کشور ترکیه به علت ریسک بلوکه شدن و تحریم ها واریز نمی گردد.حواله دلار از ترکیه به ایران

به منظور نقد کردن دلار خود به ریال ایران، بایستی قیمت خرید دلار در ترکیه را از صرافی ترکیه فور اور استعلام نمایید. پس از تحویل دلار خود به صرافی و ارائه شماره حساب، می توانید وجه ریالی ناشی از فروش دلار خود را در حسابهای ریالی خود نزد بانکهای ایران، دریافت نمایید.
این نرخ می تواند بسته به قیمت دلار استانبول نسبت به بازار تهران، بیشتر و یا کمتر باشد که به مولفه های واقعی بازار بستگی دارد. بنابراین گاهی ممکن است فروش دلار شما در استانبول، به صرفه تر از فروش آن در تهران نیز باشد.


خرید حواله دلار با تتر در ترکیه

در مبادلات بازار رمزارزها، هر یک تتر برابر یک دلار آمریکا محاسبه می گردد. بنابراین شما می توانید برای خرید دلار، به جای پرداخت ریال، تتر نیز پرداخت کنید. کافیست تا قیمت دلار در ترکیه را از همکاران ما دریافت نمایید تا معادل تتری آن به شما اعلام شده و از طریق کیف پول رمزارز، مبادله انجام شود. در این حالت می توانید وجه دلاری خود را بصورت نقدی از ما دریافت نمایید.

غرب استانبول را تبدیل به کاپالی چارشی نموده ایم: بهترین قیمت دلار استانبول

از آن جایی که رفت و آمد به بازار استانبول بسیار پرهزینه و حتی پرریسک می باشد، خدمت انجام حواله دلار ترکیه را در غرب استانبول ویژه ساکنین محترم مناطق اسنیورت، باهچه شهیر، آوجیلار، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه و غیره ارائه می نماییم. بنابراین اگر در غرب استانبول زندگی می کنید، می توانید از خدمات معتبرترین صرافی ایرانی در استانبول جهت انجام حواله دلاری خود استفاده نمایید.انواع مبادلات ارزی در ترکیه فور اور
حواله دلار به آمریکا
حواله لیر به ترکیه
حواله درهم به امارات
حواله دلار کانادا به کاناداارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.