قیمت دلار به لیر
بهترین نرخ تبدیل دلار به لیر در استانبول

بهترین قیمت دلار به لیر ترکیه - 2 اردیبهشت 1403
قیمت ارز در ترکیه نرخ خرید نرخ فروش
قیمت دلار به لیر در ترکیه
توجه: قیمت دلار به لیر ترکیه، برای حجم معامله بالا، به شرح فوق می باشد. اگر حجم معامله بالا نیست، نرخ دلار به لیر را از واتس اپ یا تلگرام پشتیبانی سوال بفرمایید.

نرخ تبدیل دلار به لیر برای مبالغ بالا، اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر هنوز هم برای خرید خودرو، خرید ملک، پرداخت شهریه دانشگاه و مدرسه، پرداخت هزینه راندوو اقامت در ترکیه و بیمه سلامت در ترکیه و غیره ناچار به تبدیل دلار به لیر ترکیه هستید یا درصدد تبدیل درآمد لیری خود به دلار آمریکا هستید، دیگر نیازی به مراجعه بازار ندارید.
ترکیه فور اور با سالها فعالیت در حوزه ارزی، با بهترین نرخ تبدیل دلار به لیر و بالعکس در کنار شما خواهد بود تا بدون دغدغه نسبت به مسافت، هزینه حمل و نقل، ریسک حمل پول و غیره، وجه خود را چنج نمایید.

با توجه به نوسانات لحظه ای نرخ ارز، برای استعلام دقیق با همکاران ما در واتس اپ، تلگرام یا بصورت تلفنی تماس حاصل فرمایید. استعلام دلار به لیر در تلگرام استعلام دلار به لیر در واتساپ

استعلام فوری نرخ تبدیل دلار به لیر

برای دریافت نرخ لحظه ای با توجه به حجم معامله، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تماس فوری از طریق تلگرام
تماس فوری از طریق واتساپ
تماس فوری 05342406499

نرخ تبدیل دلار به لیر

نرخ تبدیل دلار به لیر: بهترین نرخ را از کجا پیدا کنم؟

قيمت دلار به لير در کشور ترکیه به دو صورت قابل استعلام است که بعضاً تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر دارند:
نرخ اول: رِیت دلار به لیر و لیر به دلار هر روز 9 صبح در وب سایت بانکهای مختلف ترکیه قابل رویت است. اما نکته این است که هر بانکی، نرخ متفاوتی برای دلار به لیر و بالعکس ارائه می نماید. در میان بانکها، می توان گفت که زراعت بانک ترکیه، بهترین نرخ تبدیل دلار به لیر ترکیه را ارائه می کند اما باز هم این نرخ، از واقعیت بازار فاصله دارد. با توجه به عدم امکان بازگشایی حساب دلاری برای پاسپورت ایرانی به دلیل تحریم های آمریکا علیه ایران، عملاً چنج دلار به لیر یا بالعکس در اکثر بانکهای ترکیه غیرممکن گردیده است.
نرخ دوم: این نرخ توسط صرافی ها پیش از ظهر هر روز کاری تعیین می شود. طبیعتاً نرخ خرید و فروش دلار به لیر و لیر به دلار در صرافی های استانبول و سایر شهرهای ترکیه، نسبت به بانکها مقرون به صرفه تر است. اما هر چه که از مرکز شهر و بازار فاصله می گیریم، صرافی ها به علت بعد مسافت و هزینه های نقل و انتقال دلار به لیر و بالعکس، نرخ پایین تری را در نظر می گیرند که البته باز هم نسبت به بانک، به صرفه تر است.
مجموعه ترکیه فور اور، قادر است تا وجه دلار درخواستی شما را به بهترین ریت ممکن، به لیر یا بالعکس تبدیل کرده و در کمترین زمان، ارز مدنظر شما را تحویل دهد.
در ادامه در مورد فرآیند تبدیل دلار به لیر و لیر به دلار صحبت خواهیم نمود.تبديل دلار به لير فقط بصورت نقدی: چالش همیشگی تحریم ها

تبدیل دلار به لیر ترکیه امروز فقط بصورت نقدی انجام می گردد. به علت تحریم ها و عدم امکان حواله دلاری به حساب ایرانیان عزیز ، انجام این تراکنش فقط بصورت نقدی انجام می گردد. شاید برای هموطنانی که سالهای گذشته در ترکیه حساب دلاری نیز باز کرده اند، این سوال پیش بیاید که وقتی حساب دلاری دارند، امکان حواله دلاری به حساب آن ها نیز وجود خواهد داشت. اما اینگونه نیست. بطور کلی ریسک واریز و دریافت وجه دلاری به حساب ایرانیان و حتی ایرانیانی که شهروندی ترکیه را نیز اخذ کرده اند، بسیار بالاست و در صورت بلوکه شدن وجه، مسیر سختی پیش رو خواهد بود.
تبدیل دلار به لیر در ترکیه: بنابراین برای چنج دلار به لیر بایستی وجه دلاری خود را بصورت نقدی ارائه نمایید و معادل آن لیر به شما تقدیم خواهد شد. در صورت تمایل می توانید وجه لیر خود را بصورت واریز به حساب لیری نیز دریافت نمایید.
تبدیل لیر به دلار: به منظور تبدیل لیر به دلار نیز، می توانید وجه لیر خود را بصورت نقدی یا واریز به حساب ارائه نمایید، و دلار مدنظر خود را بصورت نقدی تحویل بگیرید.ویژه هموطنان غرب استانبول: خدمات ویژه تبدیل دلار به لیر ترکیه و بالعکس

انجام تبدیل دلار به لیر ترکیه و بالعکس به خصوص در حجم های بالا، باعث می شود که اکثر افراد به حضور در بازار استانبول فکر کنند و البته چالش های ناشی از این رفت و آمد، ذهن آن ها را آشفته می کند. ترکیه فور اور به عنوان بهترین صرافی ایرانی در ترکیه با امکان تحویل نقدی، بهترین نرخ تبدیل دلار به لیر و بالعکس را برای هموطنان ساکن در غرب استانبول به خصوص در مناطق اسنیورت، باهچه شهیر، آوجیلار، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه و غیره ارائه می نماید.انواع مبادلات ارزی در ترکیه فور اور
حواله دلار به آمریکا
حواله یورو به اروپا
حواله به کشورهای قاره آمریکاارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.