حواله ارزی به آسیا

حواله ارزی به کشورهای آسیایی
از غرب تا شرق قاره کهن را به دنیا متصل کردیم!

سال ها پیش، اگر یک ایرانی در یکی از کشورهای آسیایی با کمبود نقدینگی مواجه می گردید، ناچار به پرداخت کارمزدهای گزاف جهت تامین ارز بود. البته بشرطی که یک صرافی ایرانی برای انتقال وجه پیدا می نمود که در همه کشورها این امر میسر نبوده و نیست.
مرزها را بی اثر ساخته ایم!
اگر در هر یک از کشورهای آسیایی مقیم هستید و یا به آن جا سفر کرده اید و نیازمند دریافت حواله ارزی آن کشور هستید، می توانید به سادگی با پرداخت ریالی یا با سایر ارزهای جهان بصورت آنلاین، ارز موردنظر خود را در کمتر از چند ساعت در کشورهای آسیایی دریافت کنید.
برای آشنایی با روند انجام حواله ارزی به کشورهای آسیایی، پیشنهاد می کنیم که این صفحه را مطالعه نمایید.

لیست کشورهای آسیایی تحت پوشش حواله ارزی ارسال پول به کشورهای آسیایی


استعلام قیمت حواله ارزی به کشورهای آسیایی

برای دریافت نرخ لحظه ای با توجه به حجم معامله، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تماس فوری از طریق تلگرام
تماس فوری از طریق واتساپ
تماس فوری 05342406499

حواله ارزی به کشورهای آسیایی

حواله درهم به امارات


حواله به امارات متحده ‌عربی
انتقال درهم به دُبی و امارات

حواله لیر به ترکیه


انجام حواله لیر به کشور ترکیه
واریز لیر به کشور ترکیه

حواله روپیه به هندوستان


انجام حواله به هندوستان
نرخ حواله روپیه هند

حواله روپیه به پاکستان


انجام حواله به پاکستان
نرخ حواله روپیه پاکستان

حواله رینگیت به مالزی


انجام حواله به مالزی
قیمت حواله رینگیت مالزی

حواله بات به تایلند


انتقال پول به تایلند
نرخ حواله به تایلند

حواله ارز به دیگر نقاط آسیا


حواله به سایر نقاط آسیا
نرخ حواله به قاره آسیافرآیند انجام حواله ارزی: از شرق آسیا تا خاورمیانه و مدیترانه

تجربه بی نظیر تنها نبودن در غربت! این حس که در هر نقطه از جهان من جمله قاره پهناور آسیا نیاز به پول داشته باشید و با یک پیام و حواله آنلاین، ارز موردنظر خود را دریافت کنید، حس لذت از سفر را دوچندان می کند.
به این صورت نه ارز موردنظر را بیش از حد نیاز در اختیار دارید و نه دغدغه ای بابت اتمام نقدینگی خواهید داشت.
حتی اگر در هر یک از کشورهای آسیایی زندگی می کنید و قصد تبدیل ریال ایران به ارز کشور مقصد را داشته باشید، دیگر چالش نخواهید داشت. بسیاری از هموطنان ما هنوز هم حقوق ماهیانه و حتی بازنشستگی خود را از ایران به کشورهای آسیایی تبدیل می کنند.خدمات انجام حواله ارزی به کدام کشورهای آسیایی انجام می شود؟

واریز و انتقال پول به کشورهای آسیایی بستگی به ساز و کار و ساختار مالی کشور مقصد دارد. در حال حاضر به کشورهای آسیایی لیست زیر، انتقال وجه صورت می پذیرد. با توجه به تداوم فرآیند عقد قرارداد مالی میان ترکیه فور اور و سایر کشورها، در تلاشیم تا آسیایی نشین های دیگری را به این لیست بیفزاییم.

حواله دینار به بحرینحواله دینار به بحرین
حواله وون به کره جنوبیحواله وون به کره جنوبی
حواله تاکای به بنگلادشحواله تاکای به بنگلادش
حواله روپیه به اندونزیحواله روپیه به اندونزی
حواله پزوی به فیلیپینحواله پزوی به فیلیپین
حواله دانگ به ویتنامحواله دانگ به ویتنام
حواله توگریک به مغولستانحواله توگریک به مغولستان
حواله روپیه به نپالحواله روپیه به نپال


حواله درهم به امارات

حواله درهم به امارات

حواله درهم به امارات متحده عربی، سرزمین آسمان خراش ها، چیزی شبیه به کارت با کارت است. هم از حیث سرعت و هم از حیث سهولت. فرایند حواله درهم را به اندازه ای ساده نموده ایم که هموطنان گرامی در هر نقطه از جهان من جمله ایران عزیزمان، بتوانند تا حواله درهم خود را در کمتر از چند ساعت به دوبی یا سایر شهرهای امارات متحده عربی حواله کنند.
برای اطلاعات بیشتر از قيمت حواله درهم می توانید به صفحه آن مراجعه نمایید.
نرخ حواله درهمحواله لیر به ترکیه

حواله لیر به ترکیه

کشور ترکیه را نیمی اروپایی و نیمی آسیایی می دانیم. بنابراین می تواند یکی از مقاصد جذاب گردشگران برای سفر به یک کشور آسیایی نیز به شما بیاید. در صورتی که قصد حواله لیر ترکیه دارید، ترکیه فور اور فرایند نقل و انتقال لیر شما را در کمتر از یک ساعت انجام می دهد. پیشنهاد می گردد که برای اطلاعات بیشتر به صفحه خرید لیر ترکیه انلاین مراجعه نمایید.
قیمت حواله لیرحواله روپیه به هند

حواله روپیه به هند

یکی از روتین ترین درخواست ها برای حواله به هندوستان، سرزمین هفتاد و دو ملت، حواله روپیه برای دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در این کشور می باشد.
بطور کلی به منظور انجام حواله روپیه به هند ، بایستی معادل ارزی حواله خود به ریال یا سایر ارزهای جهان را به حساب موسسه ترکیه فور اور واریز نمایید و در کمتر از چند ساعت، روپیه خود را در حساب تان دریافت نمایید.
سپس می توانید با خیالی آسوده و بدون نگرانی از کمبود روپیه، از تاج محل در هند دیدن نمایید.
قیمت روپیه هندحواله روپیه به پاکستان

حواله روپیه به پاکستان

در سال های گذشته و با توجه به روابط ایران و پاکستان، حجم مبادلات تجاری بین دو کشور افزایش چشمگیری یافته است. اگر ساکن پاکستان هستید و یا قصد انجام حواله روپیه به اسلام آباد یا سایر شهرهای پاکستان را دارید، می توانید با همکاران ما در دپارتمان حواله ارزی در تماس باشید تا در کمتر از چند ساعت، حواله به پاکستان انجام بپذیرد.
قیمت روپیه پاکستانحواله رینگیت به مالزی

حواله رینگیت به مالزی

اگر در مالزی، سرزمین برج های دوقلو، زندگی می کنید یا برای سفر به این کشور جذاب و دیدنی سفر کرده اید، تامین رینگیت مالزی دیگر کار دشواری نخواهد بود. شما می توانید در کمتر از چند ساعت با حواله ریالی یا سایر ارزهای جهان از طریق اینترنت بانک ایرانی و غیرایرانی به حساب موسسه، رینگیت مالزی را در حساب خود دریافت نمایید. سرعت عمل و شفافیت در هزینه ها در انجام حواله به مالزی، دلیل جذابیت این خدمت نزد مشتریان ترکیه فور اور است.
قیمت رینگیت مالزیحواله بات به تایلند

حواله بات به تایلند

با توجه به رشد چشمگیر سفرهای تفریحی و کاری به کشور تایلند، درخواست ها برای حواله بات به بانکوک افزایش یافته است. در صورت نیاز به حواله بات تایلند، می توانید درخواست خود را برای همکاران ما ارسال نمایید تا حواله به تایلند در کمتر از چند ساعت صورت بگیرد.
قیمت بات تایلندخدمات حواله ارزی به کشورهای آسیایی ویژه ساکنین غرب استانبول

با توجه به تمرکز فیزیکی ترکیه فور اور در استانبول و غرب این منطقه، هموطنان عزیز در مناطق اسنیورت، باهچه شهیر، آوجیلار، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه و غیره می توانند به سادگی جهت انجام حواله ارزی خود به کشورهای آسیایی، حضوراً نیز به دفتر ترکیه فور اور مراجعه نمایند.انواع حواله ارزی در ترکیه فور اور
حواله یورو به اروپا
حواله به کشورهای قاره آمریکاارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.