راهنمای انتخاب پزشک خانواده در ترکیه

راهنمای انتخاب پزشک خانواده در ترکیه:
چگونه خدمات رایگان از پزشک خانواده در ترکیه دریافت کنم؟

با توجه به افزایش هزینه های درمانی و ضرورت تشخیص به موقع بیماری، استفاده از خدمات رایگان پزشک خانواده در ترکیه ارزشمند است. در این مقاله به اهمیت داشتن عائله حکیمی در ترکیه می پردازیم و مزایای بسیاری را که برای رفاه بیماران به ارمغان می آورد مطرح می کنیم.

آیا خدمات پزشک خانواده در ترکیه رایگان است؟

بله! خدمات پزشک خانواده در کشور ترکیه بصورت کاملاً رایگان انجام می شود. البته که این خدمات منحصر به ویزیت پزشک خانواده نیست و که می توانید خلاصه ای از آن ها را در از لیست خدمات پزشک خانواده مطالعه نمایید که همگی رایگان هستند.

مشاوره خرید بیمه اقامت ترکیه

به منظور استعلام خرید بیمه ویژه اقامت و سفارش ثبت راندوو اقامت ترکیه، با همکاران ما در تماس باشید.
سفارش بیمه اقامت کشور ترکیه گرفتن راندوو اقامت ترکیه

نحوه انتخاب پزشک خانواده مناسب در ترکیه

نحوه انتخاب پزشک خانواده در ترکیه برای بسیاری از مهاجران و به خصوص هموطنان گرامی واضح نیست. در این بخش به نکات لازم در ثبت نام پزشک خانواده در ترکیه اشاره می کنیم که برای دریافت مراقبت های بهداشتی مطلوب بسیار مهم است.
نخست بایستی بدانید که برای انتخاب پزشک خانواده می توانید از دو مسیر اقدام کنید:

 1. دسترسی به پزشک خانواده در ترکیه بصورت غیرحضوری و از طریق اپلکیشن E-Nabiz یا E-Devlet
 2. مراجعه به مراکز خدمات سلامت خانواده یا همان Aile Sağlığı Merkezleri

الف. بصورت غیرحضوری و از طریق اپلکیشن E-Nabiz

اکثر هموطنانی که از زمان پاندمی کرونا در کشور ترکیه واکسن دریافت کرده اند، با اپلکیشن E-Nabiz آشنایی دارند. این اپلکیشن یکی از زیرمجموعه های اپلکیشن دولت الکترونیک یا همان E-Devlet است. بنابراین اگر نرم افزار دولت الکترونیک را در تلفن همراه خود دارید، کافیست که داخل این اپلکیشن، E-Nabiz را جستجو کنید. در ادامه نحوه گرفتن پزشک خانواده در ترکیه با استفاده از اپلکیشن و بدون مراجعه حضوری را تشریح می کنیم: در صورتیکه از اپلکیشن E-Devlet استفاده می کنید کافیست که وارد نرم افزار خود در تلفن همراه شوید و مطابق تصاویر زیر، پس از درج اطلاعات ورود به اپلکیشن، از زیرمنوی Search، گزینه E-Nabiz را وارد کرده و سپس وارد اپلکیشن E-Nabiz شوید.

ورود به اپلکیشن دولت الکترونیک یا E-Devlet
جستجوی E-Nabiz در اپلکیشن دولت الکترونیک
ورود به اپلیکیشن ای نبیز و مشاهده اطلاعات بیمار

همچنین می توانید بصورت مستقیم اپلکیشن E-Nabiz را از گوگل پلی یا اپلکیشن آم در IOS دانلود و نصب کنید.

پس از ورود به اپلکیشن E-Nabiz، می توانید مطابق تصاویر زیر، نسبت به انتخاب پزشک مدنظر خود از میان اسامی پزشکان خانواده در ترکیه اقدام نمایید. دقت کنید که بایستی مطابق با آدرس ثبت شده خود در اداره نفوس، از پزشکان خانواده همان منطقه ترکیه انتخاب نمایید.

امکان تغییر پزشک خانواده در ای نبیز

ب. مراجعه به مراکز خدمات سلامت خانواده

در مواقعی امکان انتخاب از طریق اپلکیشن به دلایلی نظیر پر شدن ظرفیت پذیرش بیمار پزشک مدنظر یا دلایل فنی امکان پذیر نیست. چرا که بسیاری از افراد تمایل به انتخاب یک پزشک خانواده خاص در کشور ترکیه دارند که به علت ترافیک بالای درخواست، اپلکیشن امکان انتخاب را از آن ها سلب می کند. اما نگران نباشید. شما می توانید با مراجعه حضوری، نسبت به انتخاب پزشک مدنظر خود اقدام کنید.
کافیست با سرچ در گوگل مپ و یافتن نزدیک ترین دفتر Aile Sağlığı Merkezleri به محل سکونت خود، با در دست داشت کیملیک یا همان کارت اقامت کشور ترکیه، مراجعه نمایید و از کارمند مربوطه درخواست کنید که نام و مشخصات شما را برای دکتر مدنظر ثبت نماید. پس از ثبت نام، نام پزشک خانواده مدنظرتان در اپلکیشن E-Nabiz مطابق تصویر زیر نمایش داده میشود.

مشاهده اطلاعات پزشک خانواده در اپلکیشن سلامت ترکیه

شاید برایتان سوال پیش بیاید، که چرا باید فردی تمایل به انتخاب پزشک خانواده خاصی در ترکیه داشته باشد؟ در بخش مزایای داشتن دکتر خانواده فارسی زبان به این سوال پاسخ داده ایم.

فاکتورهای مهم در انتخاب پزشک خانواده در ترکیه: آیا پزشک خانواده فارسی زبان هم در ترکیه وجود دارد؟

 • پزشک خانواده فارسی زبان در ترکیه: بسیاری از پزشکان ایرانی در کشور ترکیه مشغول به فعالیت هستند و شما می توانید با شناسایی آن ها از طریق دوستان و آشنایان یا از طریق مراجعه به اداره خدمات سلامت خانواده، پزشک ایرانی منطقه زندگی خود را انتخاب کنید.
  البته که از میان سایر پزشکان فارسی زبان نظیر پزشکان خانواده اهل تاجیکستان و افغانستان نیز می توانید به پزشک فارسی زبان خانواده در کشور ترکیه دسترسی پیدا کنید.
  از آنجایی که برخی از هموطنان عزیزمان، دارای مهارت کافی برای صحبت کردن به زبان ترکی استانبولی نیستند، مراجعه به پزشک خانواده فارسی زبان برای بیان مشکلات جسمی و روحی و ایجاد درک متقابل در شناسایی و ارائه راه حل توسط پزشک، بسیار مفید می باشد.
 • تحقیق و ارزیابی پزشکان خانواده ترکیه: با تحقیق در مورد پزشکان خانواده در منطقه خود و ارزیابی اعتبار، تجربه و شهرت آنها شروع کنید. عواملی مانند آموزش، گواهینامه ها و بررسی بیماران را در نظر بگیرید.
 • در نظر گرفتن صلاحیت ها و تخصص ها: صلاحیت ها و تخصص های پزشکان خانواده بالقوه را ارزیابی کنید تا مطمئن شوید که آنها با نیازهای مراقبت های بهداشتی شما مطابقت دارند. برخی از پزشکان خانواده ممکن است در زمینه های خاصی مانند اطفال، سالمندان یا سلامت زنان تخصص بیشتری داشته باشند.
 • ارزیابی راحتی مسیر دسترسی به مطب دکتر: مسیر دسترسی و در دسترس بودن پزشکان خانواده، از جمله محل مطب، ساعات اداری، و گزینه های برنامه ریزی قرار ملاقات را ارزیابی کنید. اطمینان حاصل کنید که محل کار آنها مناسب است و در دسترس بودن آنها با برنامه شما مطابقت دارد.
 • ارزیابی ارتباط با بیمار: ارتباط موثر در رابطه پزشک و بیمار بسیار مهم است. به دنبال یک پزشک خانواده در ترکیه باشید که با دقت گوش می دهد، به وضوح ارتباط برقرار می کند و همدلی و احترام را نشان می دهد. رفتار مثبت و اهمیت ارتباط و اعتماد در رابطه پزشک-بیمار باعث ترویج گفتگوی باز و صادقانه میان پزشک و بیمار می شود.
 • جستجو در میان توصیه ها و ارجاعات: پیشنهادهایی را از منابع قابل اعتماد، مانند دوستان، خانواده، یا سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی دریافت کنید. تجربیات آنها می تواند به فرآیند تصمیم گیری شما در انتخاب مناسب دکتر خانواده در ترکیه کمک کند. علاوه بر این، از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی فعلی خود نظیر داروخانه های ترکیه، بخواهید که به پزشکان خانواده معتبر ارجاع دهند.

به منظور استعلام قیمت بیمه سلامت در ترکیه ، با همکاران ما در تماس باشید.

روش اخذ نوبت و مراجعه به دکتر خانواده در ترکیه

دریافت نوبت ویزیت برای پزشک خانواده در ترکیه به دو صورت انجام می گردد.

1

شما می توانید مطابق تصویر زیر، از طریق اپلکیشن E-Nabiz اقدام به اخذ نوبت یا همان اخذ راندوو معاینه عائله حکیمی نمایید و در روز و ساعت تعیین شده توسط خودتان، به پزشک مراجعه نمایید. آدرس مرکز خدمات پزشکی عائله حکیمی در همان اپلکیشن نیز آمده است.

دریافت نوبت از اپلکیشن
مرحله اول
انتخاب روز نوبت
مرحله دوم
انتخاب نوبت دهی برای عائله حکیمی
مرحله سوم
انتخاب نوع معاینه
مرحله چهارم
انتخاب ساعت نوبت
مرحله پنجم
قبلی بعدی
2

همچنین می توانید به صورت حضوری به مرکز خدمات جامع دکتر خانواده در ترکیه مراجعه (همان مطب پزشک خانواده خود) مراجعه نمایید و از دستگاه یا منشی نوبت بگیرید و منتظر ورود به مطب پزشک در همان روز بمانید. دقت کنید که این مراکز دارای چندین پزشک خانواده هستند و بایستی در درخواست نوبت از پزشک مدنظر خود دقت کافی را داشته باشید.

در صورت مراجعه حضوری، احتمال 99 درصد در همان روز ویزیت خواهید شد. این مطلب در خدمات پزشک خانواده در استانبول هم صادق است و تعدد مراکز درمانی و حضور پرتعداد پزشکان خانواده مجرب در ترکیه، موجب شده تا شاهد ترافیک نوبت در این کشور نباشیم.

لیست خدمات و مراقبت‌های ویژه پزشک خانواده در ترکیه

خدمات پزشک خانواده در ترکیه تنها به ویزیت یا همان معاینه سرپایی محدود نمی گردد. بسته به امکانات مرکز درمانی، اقدامات زیر توسط پزشک خانواده امکان پذیر است که همگی رایگان خواهد بود:

 • ویزیت رایگان توسط عائله حکیمی
 • انجام آزمایش خون رایگان به دستور پزشک خانواده ترکیه
 • عکس برداری، رادیوگرافی و ماموگرافی به دستور دکتر خاناوده ترکیه
 • تزریق واکسن دوره ای برای نوزاد تا بزرگسال توسط عائله حکیمی ترکیه
 • خدمات تزریقات آمپول و سرم با دستور عائله حکیمی
 • خدمات معاینه دوره ای شامل کنترل قد و وزن نوزادان توسط عائله حکیمی ترکیه
 • و ...

دقت کنید که کلیه خدمات در مراکز عائله حکیمی رایگان است و از مزایای داشتن پزشک خانواده در ترکیه، بهره مندی از همین رایگان بودن خدمات درمانی است.

استفاده از بیمه اقامت ترکیه در مراجعه به پزشک خانواده

بسیاری از افراد و حتی خودِ پزشکان خانواده در ترکیه، از این مطلب مطلع نیستند که شما می توانید برای دریافت داروی خود از داروخانه ها، از بیمه اقامت خود در کشور ترکیه استفاده کنید.
شما می توانید برای کسب اطلاعات در مورد استفاده از بیمه درمانی اقامتی خود در کشور ترکیه، به بخش تهیه داروی پزشک خانواده با بیمه اقامت کشور ترکیه مراجعه نمایید. بدین منظور تنها کافیست که به داروخانه طرف قرارداد شرکت بیمه خود مراجعه نمایید و نسخه عائله حکیمی خود را ارائه کنید. با توجه به تعدد مراجعه به پزشک خانواده در ترکیه به خصوص در درمان کودکان، استفاده از بیمه سلامت ترکیه که به واسطه اقامت در این کشور برای مهاجرین صادر گردیده است، در کاهش هزینه ها بسیار موثر است.

جهت استعلام استفاده از بیمه اقامت ترکیه با قابلیت استفاده از بیمه در داروخانه های کشور ترکیه ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت تهیه بیمه اقامت ترکیه با قابلیت استفاده از بیمه در داروخانه های کشور ترکیه، به صفحه بهترین هزینه بیمه اقامت ترکیه مناسب برای داروخانه ها، مراجعه کنید.

برای مثال، مطابق تجربه کاربران ما در شهر استانبول در فروردین ماه 1403، نسخه 650 لیری که توسط پزشک خانواده تجویز شده است، در صورت برخورداری از بیمه اقامت ترکیه و استفاده از آن، تنها 45 لیر شده است.

لذا به صرفه است که در صورت نیاز به دارویی خاص که پزشک خانواده صلاحیت تجویز آن را داشته باشد، از وی بخواهید که آن را در سربرگ نسخه خود برای شما تجویز نماید تا بتوانید از بیمه اقامت خود نیز استفاده کنید. بنابراین از معایب عدم داشتن پزشک خانواده در ترکیه، عدم امکان برخورداری از بیمه درمانی است که بابت آن قبلاً هزینه کرده اید.


درمان نوزادان و کودکان با پزشک خانواده در ترکیه

نحوه درمان نوزادان و کودکان با پزشک خانواده در ترکیه

خدمات پزشک خانواده برای نوزادان و کودکان صورت می پذیرد:

خدمات دکتر خانواده برای نوزادان در ترکیه: برای گروه سنی نوزادها، پزشک خانواده کلیه خدمات کنترل وضعیت جسمی و رشد، قد، وزن و ... کودک را انجام می دهد. همچنین واکسن های دوران نوزادی بصورت مرتب و با بهداشت کامل در مراکز درمانی عائله حکیمی انجام می شود و نیازی به صرف هزینه در بیمارستانها یا کلینیکهای دولتی و خصوصی در این رابطه وجود ندارد.

نحوه درمان کودکان با دکتر خانواده: با توجه به احتمال شیوع بیماری در میان کودکان به خصوص در سنین مدرسه، بسیاری از خانواده ها با چالش بیماری های روتین کودکان روبرو هستند که هزینه های زیادی را به خانواده تحمیل می نماید. استفاده از خدمات پزشک خانواده در کشور ترکیه و به خصوص در شهرهایی نظیر استانبول که هزینه ها نسبت به سایر شهرها بالاتر است، می تواند در کاهش هزینه های درمانی و دارویی مفید فایده باشد.

مزایای داشتن دکتر خانواده در ترکیه

دریافت خدمات جامع دکتر خانواده در ترکیه دارای مزیتهای متعددی است که عدم آگاهی از آن ها موجب می شود تا هزینه های بی موردی صرف شود.

تداوم مراقبت و روابط بلندمدت: داشتن یک پزشک خانواده تداوم مراقبت را تضمین می کند، زیرا آنها با سابقه پزشکی، سابقه خانوادگی و انتخاب های سبک زندگی بیمار آشنا هستند. این رابطه طولانی مدت امکان مراقبت جامع و شخصی را فراهم می کند و در نتیجه مدیریت بهتر بیماری های مزمن و پیشگیری از مشکلات سلامتی آینده را به همراه دارد.

مراقبت های پیشگیرانه و ارتقای سلامت: پزشکان خانواده تاکید زیادی بر مراقبت های پیشگیرانه، انجام معاینات منظم، غربالگری ها و واکسیناسیون دارند. با شناسایی خطرات بالقوه سلامت در مراحل اولیه، پزشکان خانواده می توانند اقدامات پیشگیرانه را اجرا کنند، انتخاب سبک زندگی سالم را ترویج کنند و به بیماران در مورد پیشگیری از بیماری آموزش دهند. به خصوص برای افرادی که دارای بیماری زمینه ای یا اصطلاحاً ارثی هستند، پیشگیری ا ز بیماری‌ها با پزشک خانواده در ترکیه اهمیت زیاد دارد.

خدمات جامع پزشکی: پزشکان خانواده طیف گسترده ای از خدمات پزشکی از جمله تشخیص، درمان و مدیریت شرایط حاد و مزمن را ارائه می دهند. آنها برای رسیدگی به طیف گسترده ای از مسائل بهداشتی آموزش دیده اند و به بیماران این امکان را می دهند که بدون نیاز به ارجاعات غیر ضروری یا مراجعه به متخصصان مراقبت های جامع دریافت کنند.

رویکرد جمسی و روحی به مراقبت از بیمار: پزشکان خانواده در ترکیه رویکردی جامع برای مراقبت از بیمار اتخاذ می کنند و نه تنها سلامت جسمی، بلکه بهزیستی روانی و عاطفی بیماران خود را نیز در نظر می گیرند. آنها به عوامل روانی-اجتماعی، نگرانی های مربوط به سلامت روان، و اصلاح شیوه زندگی می پردازند و در نتیجه از سلامت کلی حمایت می کنند. دکتر خانواده و بهداشت روانی در ترکیه یکی از شعارهای تحقق جامعه سالم در سیستم درمانی این کشور می باشد.

افزایش رضایت و اعتماد بیمار: تداوم مراقبت و ایجاد یک رابطه قوی پزشک و بیمار باعث تقویت اعتماد و اطمینان به مراقبت های بهداشتی ارائه شده توسط پزشکان خانواده می شود. بیماران احساس ارزشمندی و شنیدن می کنند، که منجر به سطح رضایت بالاتر و پایبندی بهتر به برنامه های درمانی می شود.

نقش پزشک خانواده در پیشگیری و مدیریت بیماری

پزشکان خانواده در ترکیه نقش حیاتی در پیشگیری و مدیریت بیماری دارند. آنها خدمات جامعی را ارائه می دهند که به نتایج بهتر سلامت کمک می کند:

 • تشخیص و تشخیص زودهنگام: پزشکان خانواده در شناسایی علائم هشدار دهنده اولیه بیماری ها و تسهیل تشخیص سریع مهارت دارند. معاینات منظم، غربالگری ها و ارزیابی های سلامتی، مداخله زودهنگام و درمان موثر را ممکن می سازد.
 • مدیریت بیماری های مزمن: پزشکان خانواده مراقبت های مداوم را برای شرایط مزمن مانند دیابت، فشار خون بالا، آسم و بیماری های قلبی عروقی ارائه می دهند. آنها شرایط بیماران را کنترل می کنند، داروهای مناسب را تجویز می کنند و به آنها در مورد اصلاح شیوه زندگی برای مدیریت بهتر آموزش می دهند.
 • واکسیناسیون و ایمن سازی: پزشکان خانواده اطمینان حاصل می کنند که بیماران بر اساس سن، سابقه پزشکی و عوامل خطر خاص، واکسیناسیون و ایمن سازی توصیه شده را دریافت می کنند. آنها با ترویج ایمن سازی به سلامت عمومی و پیشگیری از بیماری های عفونی کمک می کنند.
 • مشاوره سبک زندگی و آموزش بهداشت: پزشکان خانواده راهنمایی های ارزشمندی را برای حفظ یک سبک زندگی سالم ارائه می دهند، از جمله توصیه هایی در مورد تغذیه، ورزش، مدیریت وزن، ترک سیگار و کاهش استرس. آنها به بیماران در مورد خطرات سلامتی آموزش می دهند و آنها را برای انتخاب آگاهانه توانمند می سازند.
 • ارجاع به متخصصان و مراقبت های هماهنگ: در صورت لزوم، پزشکان خانواده بیماران را برای تشخیص یا درمان پیشرفته به متخصصان ارجاع می دهند. آنها نقش مهمی در هماهنگی مراقبت بین ارائه دهندگان مختلف مراقبت های بهداشتی، تضمین ارتباطات یکپارچه و مدیریت جامع شرایط سلامت بیماران دارند.


اهمیت پزشکان خانواده در ترکیه
اهمیت پزشکان خانواده در ترکیه

پزشکان خانواده در ترکیه جایگاه قابل توجهی در سیستم مراقبت های بهداشتی دارند و به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های اولیه برای افراد و خانواده ها عمل می کنند. آنها نقش اساسی در مدیریت و هماهنگی سلامت کلی، تضمین تداوم مراقبت و خدمت به عنوان نقطه مرکزی تماس برای نیازهای پزشکی دارند. ایجاد رابطه قوی پزشک و بیمار با پزشک خانواده با بهبود نتایج مراقبت های بهداشتی و رضایت بیمار همراه است.

چشم انداز مراقبت های بهداشتی به طور مداوم در حال تغییر است، و پزشکان خانواده در ترکیه موقعیت خوبی برای تطبیق و کمک به آینده مراقبت های بهداشتی اولیه دارند:

 • پیشرفت های تکنولوژیکی و پزشکی از راه دور: پزشکان خانواده می توانند از پیشرفت های تکنولوژیکی برای افزایش ارائه مراقبت های بهداشتی استفاده کنند. پزشکی از راه دور، سوابق دیجیتال سلامت و نظارت از راه دور فرصت هایی را برای دسترسی بهتر، مشارکت بیمار و هماهنگی مراقبت کارآمد ارائه می دهند.
 • مراقبت مشارکتی و رویکرد بین رشته ای: پزشکان خانواده می توانند با سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی همکاری کنند و تیم های بین رشته ای را برای ارائه مراقبت جامع تشکیل دهند. این رویکرد تضمین می‌کند که بیماران خدمات جامع و هماهنگ را در تخصص‌های مختلف دریافت کنند.
 • رسیدگی به نابرابری های مراقبت های بهداشتی: پزشکان خانواده نقشی حیاتی در رسیدگی به نابرابری های مراقبت های بهداشتی، به ویژه در جوامع محروم ایفا می کنند. آنها بر دسترسی عادلانه به خدمات مراقبت های بهداشتی، حمایت از جمعیت های آسیب پذیر، و ارتقای برابری سلامت تمرکز می کنند.
 • آموزش مداوم پزشکی و توسعه حرفه ای: پزشکان خانواده در آموزش مداوم و توسعه حرفه ای شرکت می کنند تا از آخرین پیشرفت های پزشکی و شیوه های مبتنی بر شواهد به روز بمانند. این تعهد به یادگیری مستمر تضمین می‌کند که بیماران مراقبت‌های مبتنی بر شواهد و با کیفیت بالا را دریافت کنند.
 • تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی اولیه: پزشکان خانواده بازیگران اصلی در تقویت سیستم مراقبت های اولیه بهداشتی هستند. آنها با حمایت از افزایش سرمایه‌گذاری، تغییر سیاست‌ها و ارائه خدمات بهداشتی ساده، به یک زیرساخت مراقبت اولیه قوی و بیمار محور کمک می‌کنند.
جمع بندی

همانطور که در خدمت گرفتن راندوو ترکیه هم مطرح کردیم، زمانی که حق خاک کشور ترکیه را پرداخت می کنیم، از بسیاری مزایای شهروندی و اقامت در این کشور بهره مند خواهیم شد که یکی از این خدمات، استفاده رایگان از پزشک خانواده در ترکیه است. داشتن یک پزشک خانواده در ترکیه برای افراد و خانواده هایی که به دنبال مراقبت های شخصی و مستمر هستند بسیار مهم است. این متخصصان مراقبت های بهداشتی نقش اساسی در مراقبت های پیشگیرانه، خدمات پزشکی جامع و تقویت روابط قوی پزشک و بیمار دارند. با انتخاب پزشک خانواده مناسب، بیماران می توانند نتایج مراقبت های بهداشتی بهبود یافته، افزایش رضایت بیمار و بهبود رفاه کلی را تجربه کنند. با ادامه تکامل چشم انداز مراقبت های بهداشتی، پزشکان خانواده در ترکیه موقعیت خوبی برای انطباق و کمک به آینده مراقبت های بهداشتی اولیه دارند. با پرورش اعتماد، ارتباطات و تداوم مراقبت، پزشکان خانواده همچنان ستون‌های اساسی سیستم مراقبت‌های بهداشتی هستند و تضمین می‌کنند که بیماران بالاترین کیفیت مراقبت شخصی را در ترکیه دریافت می‌کنند.مطالب مرتبط در ترکیه فور اور
خرید بیمه درمانی اقامت ترکیه
پزشک خانواده در ترکیه
بیمارستان ها در ترکیه
خرید لیر در ترکیه


سؤالات متداول
اطلاعاتی که در مورد دکتر خانواده در ترکیه نمی دانید
سوالات متداول در مورد پزشک خانواده در ترکیه
آیا خدمات پزشک خانواده ترکیه رایگان است؟
بله. یکی از مزایای مراجعه به پزشک خانواده در ترکیه، کاهش هزینه های درمانی و رایگان بودن آن است.
آیا نسخه های دارویی دکتر خانواده در ترکیه توسط بیمه های اقامتی قابل دریافت است؟
بله. بیمه های اقامت در ترکیه، سهم بیمه را در تهیه دارو از داروخانه پرداخت می کنند.
آیا واکسیناسیون کودکان و نوزادان در مراکز عائله حکیمی انجام می گیرد؟
بله کلیه خدمات درمانی و انجام واکسیناسیون بر اساس جدول زمانی و سنی انجام می گیرد.
آیا خدمات پزشک خانواده در شهرستان‌های ترکیه قابل ارائه است؟
بله خدمات جامع پزشکی عائله حکیمی در کلیه شهرها و مناطق کشور ترکیه انجام می گردد.


ارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.