ارسال ارز برای دانشجویان خارج از کشور

ارسال ارز به خارج از کشور برای دانشجویان: در کنار هم هستیم.
اِی که گفتی که به غُربت چه فِتادی خواجو؛ چه کُنم دُور فَلک، دوُر فِکَند اَز وطنم

بر اساس گزارش ICEF MONITOR (2023)، بیش از 95000 دانشجو در سال گذشته، از ایران مهاجرت کرده اند! اکثر این دانشجویان، کشورهای آمریکا، ترکیه، مالزی، آلمان، ایتالیا، کانادا، انگلستان، استرالیا، مجارستان، هند، فرانسه، اتریش را برای مهاجرت برگزیده اند.
برآیند مرکز تحقیق و توسعه ترکیه فور اور از درخواست های حواله ارزی ما را به این نتیجه رساند که والدین دانشجوهای در حال تحصیل در خارج از کشور، بابت ارسال پول به خارج بسیار نگران هستند. پس تصمیم گرفتیم تا انتقال ارز برای دانشجویان در خارج از کشور را به فرآیندی حتی ساده تر از کارت به کارت تبدیل کنیم.
از شما دعوت می کنیم تا کمتر از دو دقیقه از وقت خود را با ما باشید تا این دغدغه را برای همیشه از ذهن شما پاک کنیم.

نحوه ارسال پول به خارج از کشور: دلیل اصلی کمترین کارمزد!

ارسال پول به خارج به ویژه برای دانشجویان یا افراد مقیم در کشورهای خارجی، به دلیل تحریم های بین المللی هر روز سخت تر می شود. انجام حواله از طریق شبکه های پرداخت بین المللی نظیر‌ Paypal، Perfect Money، Western Union، Remitly و Zelle یا عملاً امکان پذیر نیست یا با بیشترین کارمزد، ریسک زیاد و احتمال عدم بازگشت وجه در صورت بروز مشکل در فرآیند انتقال، روبرو خواهد بود.
پس چه باید کرد؟
ترکیه فور اور با استفاده از شبکه امن بانکی اقدام به ارسال پول به خارج می نماید. در این راستا، نحوه ارسال ارز به خارج از کشور کاملاً امن و شفاف صورت می پذیرد. اصل صداقت در ارسال پول حرف اول را خواهد زد. بنابراین هیچ مشکلی برای ارسال پول اصطلاحاً تمیز به خارج از کشور وجود نخواهد داشت.
این فرآیند نه تنها تحریم های بین المللی را مخدوش نمی نماید بلکه در راستای رعایت قوانین بین المللی، شفافیت در عملکرد را در دستور کار قرار می دهد و بدین وسیله افراد زیر را از دغدغه چگونگی و چالش های انتقال ارز به خارج از کشور رها خواهد ساخت:

 1. دانشجویان
 2. صاحبان کسب و کار
 3. افرادی که وجهی در ایران داشته و قصد انتقال آن را دارند
 4. افراد متقاضی انتقال حقوق ماهیانه دریافتی از ایران به خارج
 5. افراد مقیم در کشورهای خارجی
 6. و غیره

در این راستا کمترین نرخ کارمزد را برای ارسال پول به خارج از کشور ارائه می نماییم. این میزان کارمزد به کشور مقصد، حجم حواله و شیوه پرداخت بستگی دارد.

انتقال پول به خارج از کشور در ترکیه فور اور

به کدام یک از قاره ها می توان پول ارسال کرد؟ هر جا که شفافیت هست.

حمایت مالی از فرزندان خارج از کشور که در حال تحصیل یا زندگی هستند، یکی از درخواست های پرتکرار کاربران ترکیه فور اور است. اما از ایران به کدام یک از کشورها و در کدام قاره ها می توان پول ارسال کرد؟

 1. ارسال پول به اروپا: امکان حواله پول به کلیه کشورهای اروپایی در ترکیه فور اور وجود دارد. ارسال پول به به کلیه کشورهای اتحادیه اروپا صورت می گیرد. برای آشنایی بیشتر می توانید به صفحه حواله یورو به اروپا مراجعه نمایید.
 2. ارسال پول به آسیا: از غرب تا شرق قاره کهن را به یکدیگر پیوند داده ایم. بنابراین اگر در تلاش برای ارسال کمک هزینه دانشجویی برای فرزندتان یا سایر درخواست های ارزی هستید، می توانید به صفحه حواله ارزی به کشورهای آسیایی مراجعه نمایید
 3. انتقال پول به آفریقا: به جرات می توان گفت که برای ارسال کمک هزینه تحصیلی به خارج از کشور، کمتر صرافی را پیدا خواهید کرد که قاره آفریقا را پشتیبانی نماید. ترکیه فور اور انتقال پول به کشورهای آفریقایی را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.
 4. انتقال ارزی به قاره آمریکا: انجام عملیات واریز وجه به کشورهای قاره آمریکا از آمریکای شمالی، مرکزی تا جنوبی صورت می پذیرد.
 5. انتقال پوند به بریتانیای کبیر: از آن جهت که بریتانیا در قاره اروپا بوده اما واحد پولی متفاوتی نسبت به سایر کشورهای اروپایی دارد، واریز پوند به انگلستان توسط ترکیه فور اور ارائه می گردد.

ترکیه فور اور به عنوان بهترین صرافی ایرانی در ترکیه آماده ارائه خدمت به شما هموطنان گرامی میباشد.

پشتیبانی تلگرام صرافی پشتیبانی واتس اپ صرافی

جمع بندی: نگران فرزندان خود نباشید!

ارسال ارز برای افراد در حال تحصیل در خارج از کشور، دیگر نگرانی و چالش پردردسری نیست. کافی است تا کشور مقصد، اطلاعات حساب مقصد و حجم حواله را با همکاران ما در میان بگذارید.
ارسال کمک هزینه تحصیلی کمتر در کمتر از یک ساعت، به حساب مقصد خواهد نشست.

فرض کنید 8 صبح اردیبهشت ماه 1403، پیامی از فرزند دانشجوی خود دریافت می کنید که به 1000 یورو نیاز دارد. اگر واریز ریالی خود را حوالی ساعت 9 به حساب ترکیه فور اور انجام دهید، تا پیش از ساعت 10، ارز فرزندتان به حساب ایشان خواهد نشست. چی از این بهتر!


انواع حواله ارزی در ترکیه فور اور

حواله لیر به ترکیه
حواله یورو به اروپا
حواله یورو به آلمان
حواله یورو به ایتالیا


سؤالات متداول
اطلاعاتی که در مورد انتقال ارز برای دانشجویان خارج از کشور نمی دانید
سوالات متداول در مورد حواله دانشجویی به خارج از کشور
آیا واریز کمک هزینه دانشجویی برای فرزندم انجام می شود
بله. واریز ارز برای دانشجویان خارج از کشور در کمتر از چند ساعت صورت می پذیرد.
آیا برای خرید کالا از خارج از کشور، خدمات حواله انجام می دهید؟
بله برای کالاهای مجاز، امکان انجام حواله ارزی به کلیه کشورها وجود دارد.
آیا می توانم هزینه حواله ارزی را به ریال ایران پرداخت کنم؟
بله. خدمات حواله ارزی با تومان ایران نیز مبادله می گردد.
آیا احتمال برگشتن خوردن حواله وجود دارد؟
با توجه به رعایت مفاد شفافیت مالی در ترکیه فور اور، امکان این مسئله نزدیک به صفر است.


ارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.