حواله ارزی به قاره آمریکا

حواله ارزی به قاره آمریکا
از سرزمین عصر یخبندان تا سرزمین فوتبال را به دنیا متصل کرده ایم!

تصور کنید در کنار آبشار نیاگارا به تماشا ایستاده اید و نگرانی از کمبود نقدینگی در حساب خود، اجازه نمی دهد تا از زیبایی طبیعت لذت ببرید. چه حسی خواهید داشت اگر بدانید که با چند کلیک و انجام حواله از اینترنت بانک ایرانی یا غیرایرانی خود، می توانید ارز کشور مدنظر خود را در کمتر از چند ساعت دریافت کنید؟
از شمالی ترین نقطه کانادا و ایالات متحده آمریکا تا مکزیک در مرکز قاره و برزیل در جنوب آمریکای لاتین را به شبکه انتقال پول بین المللی ترکیه فور متصل کرده ایم تا بدون هیچ نگرانی، در کمتر از چند ساعت و با شفافیت کامل و از همه مهم تر حتی از با ریال ایران، وجه موردنظر خود را به قاره آمریکا واریز نمایید.

لیست کشورها جهت حواله به قاره آمریکا انجام حواله ارزی به قاره آمریکا


استعلام قیمت حواله ارزی به قاره آمریکا

برای دریافت نرخ لحظه ای با توجه به حجم معامله، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تماس فوری از طریق تلگرام
تماس فوری از طریق واتساپ
تماس فوری 05342406499

حواله ارزی به کشورهای قاره آمریکا

حواله دلار کانادا


انجام حواله به کانادا در کمتر از چند ساعت
قیمت حواله دلار کانادا

حواله دلار به آمریکا


انتقال و ارسال دلار به ایالات متحده آمریکا
قیمت حواله دلار به آمریکا

حواله به آمریکای‌ لاتین


حواله کشورهای آمریکای مرکزی و جنوبی
حواله ارزی به آمریکای‌ لاتینخدمات انجام حواله به کدام کشورهای آمریکای شمالی و لاتین انجام می شود؟

آیا می دانید که انجام حواله ارزی به قاره آمریکا همانند حواله به کشورهای آفریقایی ، معمولاً با چالش های شفافیت مالی همراه است؟ در واقع به دلیل ساختارهای فرهنگی و مالی به خصوص در آمریکای لاتین، بایستی نوعی از حواله ارزی را از مشتری بپذیریم که اطمینان داریم بدون هیچ مشکلی و در کمتر از چند ساعت به حساب مشتری خواهد نشست. بنابراین در حال حاضر انجام حواله دلاری به کشور آمریکا، حواله دلار کانادا به این کشور، حواله رئال به برزیل و حواله پزوی به مکزیک را می پذیریم.
در عین حال در تلاشیم تا با کشورهای دیگر از آمریکای مرکزی و لاتین، برای انتقال پول، قرارداد منعقد نماییم و لیست کشورهای قاره آمریکا را بلندتر نماییم.

حواله رئال به برزیلحواله رئال به برزیل
حواله پزوی به مکزیکحواله پزوی به مکزیک


حواله دلار کانادا

حواله دلار کانادا

حواله دلار کانادا پس از نرخ حواله لیر به ترکیه و حواله به اروپا محبوب ترین سرویس حواله ارزی در ترکیه فور اور است. بنابراین همکاران ما با تجربه و شفافیت بالای مالی در تلاشند تا بهترین قیمت حواله دلار کانادا را به شما ارائه نمایند.
فرایند انجام حواله به کانادا به این شکل است که ابتدا نرخ حواله دلار کانادا را از کارشناسان ما دریافت می نمایید و سپس با واریز ریالی یا سایر ارزهای جهان، دلار کانادا را در حساب خود دریافت خواهید کرد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به صفحه قیمت حواله دلار کانادا مراجعه کنید.
ارسال حواله به کاناداحواله دلار به آمریکا

حواله دلار به آمریکا

اگر به دنبال انتقال حقوق ماهیانه، حقوق بازنشستگی، وجه ناشی از خرید و فروش اموال خود در ایران هستید، یا به هر دلیلی نیاز به انجام حواله دلاری به خاک آمریکا دارید، این خدمات را در کمتر از چند ساعت به شما مشتریان گرامی ارائه می کنیم. البته لازم به ذکر است که در بخش حواله دلاری قابل ارائه در ترکیه فور اور با دو مفهوم روبرو هستیم:

  1. حواله دلار به آمریکا
  2. حواله دلار به ترکیه

بنابراین در این بخش که انتقال دلار به خاک آمریکا می باشد، می توانید با همکاران ما در بخش حواله ارزی به آمریکا در ارتباط باشید تا بهترین نرخ حواله به آمریکا را دریافت نمایید.
حواله دلار به آمریکاخدمات حواله به کشورهای قاره آمریکا ویژه ساکنین غرب استانبول

با توجه به تمرکز بیشتر هموطنان ایرانی در غرب استانبول و نیاز به حواله ارزی به خصوص به کشورهای آمریکا و کانادا، می توانید به صورت حضوری نیز به دپارتمان صرافی ترکیه فور اور مراجعه نمایید. از آنجایی که دفتر مرکزی ترکیه فور اور به عنوان معتبرترین صرافی ایرانی در استانبول در غرب استانبول واقع است، این امکان برای هموطنان عزیز در مناطق اسنیورت، باهچه شهیر، آوجیلار، بیلیک دوزو، بویوک چکمجه و غیره بسیار جذاب خواهد بود.انواع حواله ارزی در ترکیه فور اور
حواله به رولوت
حواله یورو به اروپا
حواله ارزی به کشورهای آسیاییارسال نظر و سوال

نظرات

شما می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در بخش زیر مطرح نمایید. پاسخ شما در کمتر از یک روز کاری از سوی کارشناسان ما ارائه خواهد شد و به شما برای مشاهده پاسخ مطلب تان، در واتس اپ یا تلگرام اطلاع رسانی خواهد گردید.